Zamknij

Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. Dziennikarka pogratulowała młodej parze

Judyta Wanicka
02.10.2019 12:21
Alicja Nauman i Paulina Młynarska
fot. Mariusz Gaczynski/East News

Córka Pauliny Młynarskiej, Alicja Nauman, wzięła ślub z kobietą. Na Instastories pojawiło się zdjęcie z uroczystości weselnej młodej pary. Paulina Młynarska na razie nie chwali się szczęściem córki w mediach społecznościowych, ale w wywiadzie złożyła życzenia córce i jej partnerce.

Córka Pauliny Młynarskiej poślubiła kobietę

We wtorek sieć obiegła wiadomość, że córka Pauliny Młynarskiej, Alicja Nauman, wzięła ślub z kobietą. 27-letnia performerka połączyła się na dobre i na złe z inną aktywistką działającą na rzecz środowisk LGBT. Przynajmniej tak sugeruje zdjęcie, które pojawiło się na Instastories. Widać na nim córkę Pauliny Młynarskiej w białej sukience całującą swoją partnerkę, która ma na sobie zielony garnitur. Para wygląda tak, jakby przed chwilą zalegalizowała swój związek.

Nie wiadomo, gdzie i kiedy odbył się ślub córki Pauliny Młynarskiej. Nie jest nawet pewne, czy to, co widać na zdjęciu, to prawdziwa uroczystość czy może kolejny happening Alicji. Wiele jednak wskazuje na to, żewesele nie było żadną prowokacją artystyczną. Serwis WP Gwiazdy poprosił o komentarz Paulinę Młynarską. Była gwiazda "Miasta Kobiet" niczego nie potwierdziła wprost. Za to złożyła życzenia młodej parze.

Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości, jak każda kochająca mama! - cytuje dziennikarkę WP Gwiazdy.

Kim jest córka Pauliny Młynarskiej, Alicja Nauman?

Alicja Nauman jest córką dziennikarki Pauliny Młynarskiej z jej pierwszego małżeństwa oraz wnuczką Wojciecha Młynarskiego. Urodziła się w 1992 roku. Na Instagramie przedstawia się jako artystka uprawiająca performance, tancerka i choreografka oraz aktywistka queer-anti-fascism. 27-latka angażuje się w ruchy proekologiczne. Wśród jej zdjęć można znaleźć m.in. nagą sesje pośród plastikowych worków, w której chciała zwrócić uwagę na problem wszechobecnych śmieci. Córka Pauliny Młynarskiej aktywnie uczestniczy w manifestacjach i protestach przeciw działaniom władzy i Kościoła. Jest znana z ulicznych performance'ów szerzących działania LGBT m.in. przed Sejmem, Domem Arcybiskupów Warszawskich i siedzibą PiS.

RadioZET.pl/jw