Zamknij

Córka Pauliny Młynarskiej z żoną. Tak wygląda partnerka Alicji Nauman

Judyta Wanicka
16.10.2019 13:19
Alicja Nauman i Paulina Młynarska
fot. VIPHOTO/East News

Córka Pauliny Młynarskiej, Alicja Nauman, przed dwoma tygodniami zalegalizowała związek ze swoją partnerką. Do tej pory Alicja nie pokazywała w mediach społecznościowych swojej ukochanej. Zrobiła to jednak jej ciotka, Agata Młynarska. Gwiazda telewizji opublikowała zdjęcia z rodzinnego wyjazdu do Hiszpanii, na których widać jej siostrzenicę z żoną.

Na początku października media obiegła wiadomość, że córka Pauliny Młynarskiej, Alicja Nauman, wzięła ślub z kobietą. 27-letnia performerka zalegalizowała związek ze swoją partnerką, która również jest aktywistką LGBT. Paulina Młynarska nie chciała chwalić się szczęściem córki w mediach, ale w jednym z wywiadów pogratulowała młodej parze.

Agata Młynarska pokazała zdjęcia Alicji Nauman i jej żony

Do tej pory Alicja Nauman nie pokazywała swojej partnerki w mediach społecznościowych. Zrobiła to dopiero jej ciotka, Agata Młynarska. Gwiazda telewizji opublikowała zdjęcia z rodzinnego wypadu do Walencji. Agata Młynarska spędzała weekend w towarzystwie swojego męża oraz siostrzenicy. Na fotkach widać także ukochaną Alicji Nauman. Dziewczyny wyglądały na bardzo szczęśliwe.

Kim jest Alicja Nauman, córka Pauliny Młynarskiej?

Alicja Nauman jest córką dziennikarki Pauliny Młynarskiej z jej pierwszego małżeństwa oraz wnuczką Wojciecha Młynarskiego. Urodziła się w 1992 roku. Na Instagramie przedstawia się jako artystka uprawiająca performance, tancerka i choreografka oraz aktywistka queer-anti-fascism. 27-latka angażuje się w ruchy proekologiczne. Wśród jej zdjęć można znaleźć m.in. nagą sesję pośród plastikowych worków, w której chciała zwrócić uwagę na problem wszechobecnych śmieci. Córka Pauliny Młynarskiej aktywnie uczestniczy w manifestacjach i protestach przeciw działaniom władzy i Kościoła. Jest znana z ulicznych performance'ów szerzących działania LGBT m.in. przed Sejmem, Domem Arcybiskupów Warszawskich i siedzibą PiS. 

RadioZET.pl/jw