Zamknij

Córki Katarzyny Figury wyrosły na piękności. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir? [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
07.05.2020 15:54
Córki Katarzyny Figury
fot. Wojciech Olszanka/East News

Córki Katarzyny Figury, Koko i Kaszmir, są już nastolatkami i powoli wyrastają na piękne kobiety. Jak wyglądają obecnie córki Kasi Figury i Kaia Schoenhalsa? Koko i Kaszmir pokazały swoje aktualne zdjęcia na Instagramie. 

Koko i Kaszmir to dwie córki Katarzyny Figury i amerykańskiego producenta Kaia Schoenhalsa, z którym aktorka wzięła ślub w maju 2000 roku. Dziewczynki zdążyły już wyrosnąć na urocze nastolatki. Koko wkrótce osiągnie pełnoletność, a Kaszmir w lutym skończyła 15 lat. Obie od pewnego czasu są aktywne na Instagramie, gdzie zamieszczają swoje aktualne zdjęcia. Trzeba przyznać, że zarówno Koko jak i Kaszmir odznaczają się nietuzinkową urodą i, jak słusznie zauważają internauci, są bardzo podobne do młodej Katarzyny Figury. 

Od kilku lat Koko i Kaszmir mieszkają razem z mamą w Gdyni. Przeprowadziły się tam z Warszawy po burzliwym rozstaniu rodziców. W 2012 roku Katarzyna Figura wyznała w wywiadzie "Vivy", że doświadczała przemocy od Kaia Shoenhalsa. Proces rozwodowy ciągnął się latami i znacznie pogorszył sytuację finansową aktorki. To między innymi dlatego gwiazda podjęła decyzję o przeniesieniu się córkami na Pomorze. Znalazła tam zatrudnienie w trójmiejskim Teatrze Wybrzeże oraz jako wykładowca w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

Córki Katarzyny Figury - kim są i co dziś robią Koko i Kaszmir?

Starsza córka Katarzyny Figury już niedługo wyjedzie z domu na studia. Koko skończyła amerykańską podstawówkę w wieku 13 lat. Potem kontynuowała naukę w polskich szkołach. Po maturze chciałaby zdobywać wyższe wykształcenie w Stanach Zjednoczonych. Koko dobrze się uczy, poza tym urodziła się w Nowym Jorku i świetnie zna język angielski. W USA może liczyć na pomoc babci, Dorothy Morton, która nie ukrywa, że przyjazd wnuczki sprawiłaby jej olbrzymią radość. 

Kaszmir Shoenhals w lutym skończyła 15 lat. Młodsza córka Kasi Figury również prowadzi profil na Instagramie. Po zdjęciach, jakie tam zamieszcza, widać, że jest nad wiek dojrzała i nie przypomina typowej "instagirl". Podobnie jak Koko gustuje w alternatywnych klimatach. Bardziej niż moda i makijaże interesuje ją ambitne kino, sztuka oraz muzyka. Jest wielką wielbicielką klasyki rocka. Uwielbia m.in. Nirvanę, Led Zeppelin i Davida Bowiego. 

RadioZET.pl/jw