Zamknij

Courteney Cox świętuje 17. urodziny córki. Pokazała niepublikowane zdjęcia Coco [FOTO]

14.06.2021 15:20
Courteney Cox
fot. Rex Features/East News

Courteney Cox świętuje 17. urodziny córki Coco. Z tej okazji aktorka pokazała niepublikowane zdjęcia latorośli na Instagramie i złożyła jej piękne życzenia.

Courteney Cox świętuje 17. urodziny córki Coco. Z tej okazji gwiazda "Przyjaciół" pokazała niepublikowane fotografie swojej córki i złożyła jej piękne życzenia.

"Wszystkiego najlepszego dla mojej silnej, wrażliwej, kreatywnej, kochającej, uduchowionej, pięknej, utalentowanej i mądrej Coco. Bardzo Cię kocham" - napisała aktorka na Instagramie. Jak się okazuje, matką chrzestną 17-latki jest nie kto inny, jak koleżanka Courteney z "Przyjaciół" - Jennifer Aniston. Serialowa Rachel również złożyła życzenia urodzinowe.

Zobacz też: Nowy "Krzyk" nie będzie kontynuacją. Courteney Cox zdradziła szczegóły dotyczące horroru

Courteney Cox świętuje 17. urodziny córki. Pokazała niepublikowane zdjęcia Coco [FOTO]

"Wszystkiego najlepszego moja słodka Coco. Matka chrzestna cię kocha" - napisała Jennifer, publikując na Instagramie urocze zdjęcie z malutką Coco.

Courteney Cox w 1999 roku poślubiła aktora Davida Arquette, z którym ma córkę Coco Riley. Od 2010 roku para żyła w separacji. W 2013 roku rozwiedli się. Pod instagramowym postem Courteney posypało się mnóstwo urodzinowych życzeń dla 17-letniej córki Cox.