Zamknij

Cristiano Ronaldo będzie miał kolejne dziecko? Komentarz partnerki

Redakcja
21.06.2018 16:10
Cristiano Ronaldo
fot. Instagram

Cristiano Ronaldo nie krył nigdy, że chciałby mieć dużą rodzinę i gromadkę dzieci. Kilka miesięcy temu piłkarz powitał na świecie swoje czwarte dziecko. Czyżby planował już kolejne? Jego partnerka zabrała w tej sprawie głos.

Piłkarz Cristiano Ronaldo zawsze przyznawał, że liczna rodzina jest jednym z jego marzeń. 33-letni piłkarz w tej chwili jest ojcem dla czwórki dzieciaków: 8-letniego Cristiano Ronaldo Juniora, nieco ponad roczne bliźniaki Evę i Meteo, a także najmłodszą córeczkę, Alanę Martinę, którą ma ze swoją obecną partnerką, Georginą Rodriguez.

Obydwoje przyznają, że zamierzają mieć więcej dzieci. Cristiano stwierdził nawet, że chciałby mieć ich siedmioro. Brakuje mu więc jeszcze trójki. A ponieważ w ostatnim czasie maluchów mu szybko przybyło, to wśród fanów już pojawiły się spekulacje, że Rodriguez jest w ciąży. Plotki podsycały niedawne zdjęcia, na których partnerka piłkarza ma nieco bardziej zaokrąglony brzuch.

Partnerka piłkarza odniosła się do tych spekulacji i wyjaśniła, że na razie nie spodziewają się kolejnego malucha. Dodała, że po prostu w ostatnich dniach... więcej jadła.

Trzeba przyznać, że gdyby jednak plotki były prawdą, to tempo powiększania się rodziny byłoby naprawdę ekspresowe.

Przypomnijmy, że personalia matki najstarszego syna Cristiano oraz bliźniaków nie są znane. Najpewniej nie jest to ta sama kobieta.

Jak zdradzał wcześniej Ronaldo, Cristiano Junior namawia go na kolejne dzieciaki, bo chce mieć jeszcze więcej rodzeństwa. Czy to się spełni? To pewnie kwestia czasu.

RadioZET.pl/SA