Zamknij

Ronaldo pokazał rozczulające zdjęcie z bliźniakami

Redakcja
05.07.2017 08:49
Ronaldo pokazał rozczulające zdjęcie z bliźniakami
fot. Instagram

Cristiano Ronaldo podzielił się z fanami kolejnym zdjęciem swojej rodziny. Są na nim wszystkie dzieci słynnego piłkarza Realu Madryt: siedmioletni Cristiano Junior i niemowlęta: Eva oraz Mateo.

Ronaldo kilka dni temu potwierdził oficjalnie, że został ojcem po raz drugi. Po raz kolejny zdecydował się skorzystać z pomocy surogatki, która tym razem dała mu aż dwoje dzieci – chłopca Mateo i dziewczynkę Evę.

Gdy bliźnięta przyszły na świat, piłkarz przebywał w Rosji. Razem ze swoją drużyną brał udział Pucharze Konfederacji. Ale gdy tylko usłyszał radosną nowinę, wrócił do Portugalii, gdzie urodziły się dzieci.

– Szczęśliwy, że mogę trzymać w ramionach dwie nowe miłości mojego życia – napisał wzruszony piłkarz tuż po powrocie do domu.

Zrzut ekranu 2017-07-05 o 08.45.52

Nazwisko surogatki jest objęte tajemnicą – tak samo jak było w przypadku narodzin pierwszego syna, siedmioletniego Cristiano Juniora. Przypomnijmy, że „Cristianinho" już doskonale radzi sobie na boisku, co chętnie dokumentuje w sieci jego ojciec.

Zrzut ekranu 2017-07-05 o 08.45.43

Internauci nie kryją wzruszenia instynktem ojcowskim piłkarza. Trzeba przyznać, że szczęśliwa rodzina to największy skarb!

RadioZET.pl/SI