Zamknij

Cuc Challenge: Kurdej-Szatan wbija szpilę Domańskiej. "Koledzy nie mieli ochoty z nią grać. Rozkapryszona"

Judyta Wanicka
15.05.2020 21:47
Cuc Challenge: Kurdej-Szatan wbija szpilę Domańskiej. "Koledzy nie mieli ochoty z nią grać. Rozkapryszona"
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan odpowiedziała na krytykę Cuc Challenge Aleksandry Domańskiej. Gwiazda "M jak miłość" ujawniła zakulisowe opinie krążące o jej koleżance z branży. Domańska jest trudna we współpracy?

Cuc Challenge nagrane przez polskich celebrytów wywołało spore kontrowersje w sieci. Wideo, w którym Basia Kurdej-Szatan, Julia Wieniawa i inne gwiazdy zabawnie wymierzają sobie ciosy w imię walki z przemocą, spotkało się ze zmasowanym atakiem ze strony internautów i innych gwiazd. Film skrytykowała youtuberka Jola Szymańska, która sama jest ofiarą przemocy domowej. O komentarz pokusiła się także aktorka Aleksandra Domańska

To jest pomysł wzięty ze Stanów, zabawa tiktokowa, zabawa montażem niczym filmy akcji i tyle. Natomiast niektóre osoby biorące udział bały się, że jednak jest to dość hardcorowe i zasugerowały, aby jednak dodać info a propos walki z przemocą, więc dodaliśmy - broniła przedsięwzięcia Basia Kurdej-Szatan. Niestety fani nie dali się przekonać. W komentarzach powtarzają  się zarzuty, że Cuc Challenge infantylizuje temat i nie zachęca do realnej pomocy ofiarom.  

Aleksandra Domańska przyszła na kacu do "Dzień Dobry TVN". Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Cuc Challenge: Basia Kurdej-Szatan dopieka Oli Domańskiej

Aleksandra Domańska również jest zdania, że Cuc Challenge o przemocy to niesamczy żart. Zamiast się tłumaczyć, powinniście to usunąć i przeprosić - apelowała do Kurdej-Szatan i spółki. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Basia Kurdej-Szatan wystosowała obszerny post, w którym "odgryzła" się koleżance po fachu. 

Wypowiedzi pań z branży, które albo słyną z wiecznego ciętego języka nienawiści, albo koleżanek, które same co chwila wrzucają przeróżne filmiki - raz bardzo śmieszne, raz średnio - podsumowała krytykujących ją znajomych z show-biznesu.

Po chwili Kurdej-Szatan bezpośrednio uderzyła w Olę Domańską. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, jaka opinia krąży o aktorce w branży. 

No cóż, Ola jest dość specyficzna. Ale ja jestem mocno tolerancyjna i lubię pojechanych ludzi za ich oryginalność, więc zawsze podchodziłam do niej bardzo pozytywnie i broniłam jej na planie, podczas gdy koledzy nie mieli ochoty z nią grać, bo rozkapryszona, bo coś. W końcu jej postać została uśmiercona, więc już się nie widziałyśmy. Chyba przestała mnie obserwować po tym poście. Ola wyraziła swoje zdanie, miała prawo, na pewno Karolina Korwin-Piotrowska ją poprze - napisała kąśliwie Kurdej-Szatan.

RadioZET.pl/jw