Zamknij

Cuc Challenge: Ola Domańska krytykuje polskich celebrytów: "Powinniście usunąć i przeprosić"

Sylwia Wamej
15.05.2020 10:25
Ola Domańska
fot. Damian Klamka/East News

Ola Domańska dołączyła do grona osób krytykujących Cuc Challenge, który miał zwracać uwagę na przemoc domową. Filmiki, na których celebryci wymierzają sobie ciosy różnymi przedmiotami, nie spodobały się aktorce. Gwiazda nie przebiera słowach.

Cuch Challenge: Ola Domańska krytykuje gwiazdy biorące udział w kontrowersyjnej zabawie

Ola Domańska, choć jest aktywna w mediach społecznościowych, stroni od brania udziału w celebryckich challengach. Ostatnio dołączyła do grona osób krytykujących Cuc Challenge, mający na celu zwrócenie uwagi na przemoc domową. Filmiki, na których polskie gwiazdy rzucają w siebie przedmiotami, nie spodobały się internautom. Do wideo dodawane są efekty dżwiękowe, a nagranie wygląda jak wielka bójka.

Polskim gwiazdom dostało się za to, że stroją sobie żarty z ofiar przemocy domowej. 

"To jest pomysł wzięty ze Stanów, zabawa tiktokowa, zabawa montażem niczym filmy akcji. I tyle. Natomiast niektóre osoby biorące udział bały się, że jednak jest to dość hardcorowe i zasugerowały, aby jednak dodać info a propos walki z przemocą, więc dodaliśmy" - tłumaczyła się na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan, która wzięła udział w Cuc Challenge

Choć cel filmików był szlachetny, nie spodobał się wielu osobom, m.in. Oli Domańskiej. Aktorka nie przebiera w słowach.

"Zamiast się tłumaczyć, powinniście to usunąć i przeprosić. Po prostu" - napisała Ola Domańska. Aktorka uważa, że niektórzy powinni zrobić sobie detoks od Instagrama i nie brać udziału w zabawach, które nie promują niczego mądrego.

Cuc Challenge: osoby publiczne krytykują nową zabawę internetową

"Właśnie zobaczyłam nowy challengeNie wiem, jak się to wymawia. Wiecie co, wow... Może niektórzy powinni sobie zrobić detoks od Instagrama. Serio, serio, polecam wam co poniektórym odłożyć telefony i zacząć myśleć w realu"- podkreśliła Ola Domańska.

Ola Domańska nie jest jedyną publiczną osobą, krytykującą ten kontrowersyjny challenge. Idea internetowej zabawy nie spodobała się też blogerce - Joli Szymańskiej, która sama doświadczyła przemocy domowej.

Warto podkreślić, że w polskiej wersji Cuch Challenge wzięły udział akie gwiazdy, jak m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Maślak, Patricia Kazadi oraz Julia Wieniawa.

Zagłosuj

Bierzesz udział w internetowych zabawach?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW