Zamknij

Cyngiel to...? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 5 tysięcy złotych

13.08.2020 14:00
Cyngiel to...? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 5 tysięcy złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Cyngiel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 5 tysięcy złotych.

Cyngiel to...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 5 tysięcy złotych.

Cyngiel to...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "Cyngiel to...?na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. język obcy do przyswojenia 

B. języczek u wargi 

C. płatny morderca 

D. para szkieł w oprawie

Uczestniczka miała do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź C.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Cyngiel to...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Cyngiel to...?", to właśnie C. Uczestniczka wygrała 5 tysięcy złotych i mogła kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl