Zamknij

Czarek Jóźwik, były chłopak Maffashion wyśmiewa nowy związek. Zdjęcie skomentowała była dziewczyna

Sylwia Wamej
08.01.2020 14:56
Czarek Jóźwik
fot. Kamil Piklikiwicz/ East News

Czarek Jóźwik, były chłopak Maffashion skomentował jednym zdjęciem na Instagramie rzekomy nowy związek, o którym w ostatnim czasie rozpisują się media. Do fotografii odniosła się była dziewczyna.

Czarek Jóźwik komentuje jednym zdjęciem nowy związek

Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę? Według doniesień mediów, były chłopak Maffashion spotyka się z dużo młodszą od siebie Alicją, która występuje w filmikach Abstrachuje.

"To dopiero początek znajomości, ale świetnie się dogadują i dobrze się razem bawią. To miła odmiana dla Czarka po wszystkich rewolucjach z Maffashion. Przy niej po prostu czuje, że żyje" - donosił serwis Pudelek.pl.

Te rewelacje postanowił skomentować, a raczej wyśmiać sam zainteresowany. Na swoim Instagramie Czarek Jóźwik opublikował swoje zdjęcie, na którym przebrał się za kobietę. Do fotografii dodał opis: "Moja twarz, kiedy ktoś wie, o moim życiu więcej niż ja". Zdjęcie skomentowała Maffashion: "Jakie dobre" - napisała była dziewczyna Czarka.

Maffashion i Czarek Jóżwik: Ile lat byli razem?

Pod koniec 2019 roku Maffashion i Czarek Jóźwik rozstali się po pięciu latach znajomości. Niedługo potem media zaczęły donosić, że Julia Kuczyńska spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Maffashion nie potwierdzała tych rewelacji, ale też nie zaprzeczała. Blogerka coraz częściej jednak pokazuje ukochanego w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW