Zamknij

Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę? Jest o wiele młodsza od Maffashion

Maciej Friedrich
07.01.2020 14:36
Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę? Jest o wiele młodsza od Maffashion
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Rozstanie Czarka Jóźwika z kanału Abstrachuje i blogerki Maffashion był głośno komentowany w mediach. Julia związała się z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Jak donoszą media, również Czarek jest w związku. Kim jest jego wybranka?

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, która ogromną popularność zawdzięcza działalności w sieci. Blogerka modowa sławę zyskaną w internecie przekuła w sukces poza nim, podpisując intratne kontakty reklamowe, a nawet tworząc własną markę odzieżową. 

Maffashion związana była z innym internetowym twórcą, Czarkiem Jóźwikiem, youtuberem z kanału Abstrachuje. W mediach głośno było o ich zaręczynach, jednak pod koniec października 2019 roku para niespodziewanie ogłosiła rozstanie. Niedługo potem pojawiły się plotki o związku Maffashion z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Jednak także Czarek miał rozpocząć nową relację. 

Czarek Jóźwik ma dziewczynę? Nowa partnerka byłego Maffashion

Jak informuje portal Pudelek, Czarek Jóźwik po rozstaniu z Maffashion rozpoczął nowy związek. Jego wybranką ma być o 13 lat młodsza od Julii Alicja. 19-latka współpracuje z Abstrachuje, występując w filmach grupy. Teraz ma być dla Czarka kimś więcej. 

- To dopiero początek znajomości, ale świetnie się dogadują i dobrze się razem bawią. To miła odmiana dla Czarka po wszystkich rewolucjach z Maffashion. Przy niej po prostu czuje, że żyje - informuje źródło Pudelka. 

Być może niedługo Czarek pochwali się wspólnymi zdjęciami z nową ukochaną.

Alicja z Abstrachuje
fot. Instagram
Zagłosuj

Śledzisz życie polskich celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF