Zamknij

Czarek Jóźwik z AbstrachujeTV ma nową dziewczynę. Kim jest Julia Zawadzka? [FOTO]

05.10.2020 14:43
Czarek Jóźwik ma nową partnerkę
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Czarek Jóźwik, youtuber znany między innymi z kanału AbstrachujTV, ma nową partnerkę. Sieciowy gwiazdor po głośnym rozstaniu z Maffashion odnalazł szczęście w ramionach Julii Zawadzkiej. 21-latka także aspiruje do bycia gwiazdą YouTube'a. Co o niej wiemy?

Czarek Jóźwik to jedna z osób, która karierę zrobiła nie w klasycznych mediach, wraz z przyjaciółmi postawił na działalność w sieci, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Założony w serwisie YouTube przez Czarka, Rafała Masnego i Roberta Pasuta kanał AbstrachujeTV należy do najpopularniejszych polskich kanałów, a zabawne filmiki twórców od 2012 roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów. Popularność przełożyła się na wysokie zarobki oraz zainteresowaniem życiem prywatnym youtuberów.

W środowisku gwiazd internetu o Czarku po raz kolejny zrobiło się głośno, gdy pojawiła się informacja, że związany jest z Julią Kuczyńską, czyli Maffashion, jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Ich związek nie przetrwał próby czasu, rozstali się, a Maff związała z aktorem Sebastianem Fabijańskim. We wrześniu 2020 roku Julia Kuczyńska została mamą.

ZOBACZ TAKŻE:  Co znaczy BJF? Imię dziecka Maffashion "odkodowane"! Zdradził je Sebastian Fabijański

Czarek Jóźwik z AbstrachujeTV pokazał nową dziewczynę. Kim jest Julia Zawadzka?

Media nadal interesują się prywatnym życiem Czarka Jóźwika, a wielu fanów z niecierpliwością wyczekiwali nowego związku gwiazdora AbstrachujeTV. Jak zwykle w takich sytuacjach, pojawiło się wiele plotek, youtubera łączono między innymi o wiele młodszą od niego Alicją. Ich ciekawość została zaspokojona, Czarek na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym całuje nową partnerkę. Okazuje się, że to 21-letnia Julia Zawadzka, która także rozwija sieciową karierę, a nawet pojawia w filmach nagrywanych przez AbstrachujTV. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, nie zabrakło oczywiście internautów, którzy twierdzili, że Czarek ma słabość do imienia Julia.

- Chociaż Ci się imię nie pomyli.

- Szczęścia Czarek!

- Kocham Was. Wiedziałam, że to będzie mega miłość po Waszym wspólnym filmiku gdzie udawaliście parę - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:  Tomasz Makowiecki pokazał nową partnerkę? Był mąż Reni Jusis pozuje z pewną brunetką