Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czarne chmury nad małżeństwem Julii Pietruchy? Mąż oskarża ją o kradzież

03.05.2017 13:11

Kłopoty w małżeństwie Julii Pietruchy? Taką tezę można wysnuć po przeczytaniu emocjonalnego wpisu jej męża Iana Dowa opublikowanego na portalu społecznościowym.

Czarne chmury nad małżeństwem Julii Pietruchy? Mąż oskarża ją o kradzież fot. East News

To było jak grom z jasnego nieba. Aktorka i piosenkarka Julia Pietrucha oraz artysta Ian Dow tworzyli zgraną parę przez 7 lat. Sprawiali wrażenie bardzo zakochanych. 

Poznali się na planie filmu "Styria". Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Szybko wzięli kameralny ślub z dala od blasku fleszy. Muzyka, która kiedyś ich połączyła teraz wydaje się być kością niezgody i powodem wypalenia uczucia.

Julia Pietrucha ruszyła w trasę koncertową promującą krążek "Parsley". Przy tej okazji, rok po premierze, Ian Dow przekonuje, że również brał udział w produkcji płyty. Teraz oskarża żonę o kradzież i pisze, że czuje się oszukany i rozgoryczony.

"Czuję ciężar w moim sercu, gdy takie wspomnienia pojawiają się na moim wallu. To był wspaniały projekt, w który przez długi czas wkładałem całe serce i duszę. Widząc, jak dobrze przyjęli go przyjaciele, bliscy i publiczność, byłem dumny. Minął rok a ja od dłuższego czasu nie słyszałem żadnej piosenki ani nie widziałem teledysku. Nienawidzę tego projektu, bo wnosi do mojego życia ból. Nie jego treść, z której wciąż jestem dumny, ale boli mnie, że zostało to skradzione przez osobę, którą kochałem i której ufałem najbardziej na świecie. Julia zablokowała wszelki kontakt ze mną i nie odnosi się do żadnej dotyczącej mnie sprawy. Wszystko poza walizką, z którą wróciłem do Stanów Zjednoczonych, nadal jest w jej posiadaniu, w tym także cała moja twórcza praca i biznes, którym wciąż zarządza i piosenki, które uważa w całości za stworzone przez siebie - czytamy w poście.

Muzyk dodaje, że chciałby pozwać polską artystkę, ale nie jest jeszcze na to gotowy. Podkreśla, że znalazł już w życiu spokój i skupia się na innych projektach.

Julia Pietrucha nie komentuje tych doniesień.

RadioZET.pl/KM 

Oceń