Zamknij

Czego Anna Lewandowska życzyła Robertowi? Wzruszający wpis w sieci

Redakcja
22.08.2018 12:36
Czego Anna Lewandowska życzyła Robertowi? Wzruszający wpis w sieci
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

21 sierpnia Robert Lewandowski obchodził 30. urodziny. Internauci oczywiście zasypali piłkarza najlepszymi życzeniami. Jednak prawdziwie wzruszające były te umieszczone przez żonę piłkarza pod ich wspólnym zdjęciem.

21 pierwszego sierpnia Robert Lewandowski skończył 30 lat. Gwiazdor krajowej reprezentacji oraz czołowy napastnik Bayernu Monachium jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. Nic dziwnego, że oddane grono fanów złożyło piłkarzowi najlepsze życzenia. Pod urodzinowym zdjęciem, które opublikował na swoim profilu na Instagramie, pojawiła się prawdziwa masa komentarzy z całego świata. Zdjęcie polubiło ponad 960 tysięcy użytkowników.

— Thank you for all the nice words and wishes . Thank you for being with me on this important day.

— Wszystkiego dobrego...następnych 30 goli w kadrze.Ro

— Wszystkiego naj życzy ci chłopiec który wyprowadzał Krychowiaka na meczu Polska vs Senegal.

Te i wiele więcej życzeń możemy przeczytać pod postem Roberta. Jednak te najważniejsze życzenia oczywiście złożyła mu ukochana żona Anna.

Anna Lewandowska złożyła mężowi romantyczne życzenia

Powszechnie wiadomo, że Anna i Robert Lewandowscy to dobrana para. Zakochani nie stronią również od wspólnych zdjęć. Dwa dni temu w sieci pojawiło się nawet nagranie, na którym polski piłkarz śpiewa dla ukochanej piosenkę.

Jedną ze wspólnych fotografii umieściła wczoraj w sieci Anna. Podpis pod nią był jednocześnie wzruszającymi życzeniami dla męża.

— Można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to, jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym, jakiego znam.

— Ty wiesz Kochanie.... Kocham całym sercem.

Fani pary byli naprawdę wzruszeni tym, jak Anna opisała męża i gratulowali im bezgranicznej miłości. Wygląda na to, że Robert otrzymał już od losu najlepszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć.

RadioZET.pl/MF