Zamknij

Czesław Mozil pokazał piękną żonę. Tak wygląda ukochana muzyka

Judyta Wanicka
13.12.2019 17:03
Czesław Mozil
fot. Leszek Kotarba/East News

Czesław Mozil opublikował zdjęcie z żoną Dorotą Zielińską-Mozil. Para wzięła ślub w 2016 roku w tajemnicy przed mediami. Czesław Mozil rzadko pokazuje się z żona na imprezach i na Instagramie. Ostatni jednak zrobił wyjątek. Tak wygląda ukochana Czesława Mozila.

Czesław Mozil z żoną Dorotą na zdjęciu

Czesław Mozil niezwykle rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że były juror "X Factora" wziął ślub w 2016 roku. Jego żoną została Dorota Zielińska, z którą wspólnie prowadzi dwie marki odzieżowe. W 2018 roku muzyk pochwalił się ukochaną w programie "The Story of My Liefe" w Polsacie. Mam bardzo, bardzo mądrą, inteligentną żonę, kobietę. I piękną! - rozpływał się nad żoną Czesław.

Dorota Mozil wspiera muzyka od wielu lat zarówno na niwie artystycznej jak i biznesowej. Rzadko jednak pojawia się u jego boku na zdjęciach. Czesław Mozil pokazał żonę przy okazji bankietu z okazji 20-lecia kliniki swojego kuzyna. Żona Czesława Mozila jest wysoką, elegancka blondynką o magnetycznym spojrzeniu. Nic dziwnego, że dla takiej piękności Czesław kompletnie stracił głowę.

Dorota Mozil - kim jest żona Czesława Mozila?

Dorota Zielińska-Mozil jest projektantką, stylistką i wspólniczką biznesową Czesława Mozila. Zielińska początkowo była stylistką muzyka i zaufaną przyjaciółką. Z czasem ich uczucia przerodziły się w prawdziwą miłość. Od kilku lat Dorota i Czesław współtworzą dwie marki odzieżowe Czesiociuch oraz Cześć i Sława by Mozil.

Ślub Czesława Mozila i Doroty Zielińskiej odbył się 17 grudnia 2016 roku. Uroczystość odbyła się w całkowitej tajemnicy przed mediami. Nawet fotograf nie wiedział, że uczestniczy w weselu.

Jestem żonaty. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało dwa tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jeśli ktoś chce porady, jak tanio zorganizować wesele, służę pomocą. Jestem ekspertem! - wyznał w programie "Duży w maluchu" Czesław Mozil.

RadioZET.pl/jw