Zamknij

Cztery Wesela: Mąż zmarłej uczestniczki pożegnał ukochaną. Poruszające wyznanie

Patrycja Chudolińska
07.02.2020 14:36
Cztery Wesela
fot. Facebook/@czterywesela

Widzowie programu "Cztery wesela" zalali się łzami po szóstym odcinku. Jedna z uczestniczek, która chorowała na raka, zmarła po ślubie. Mąż wciąż przeżywa żałobę po stracie ukochanej Oli.

Cztery Wesela: Nie żyje uczestniczka programu

Ola nie żyje. Jedna z uczestniczek szóstego odcinka programu "Cztery wesela" od dłuższego czasu chorowała na nowotwór. Udział w show Polsatu był dla niej ogromną przygodą i odskocznią od trudnego leczenia. Niestety, nie udało jej się wygrać z chorobą.

- Produkcja programu "Cztery Wesela" składa najszczersze kondolencje rodzinie Oli. Jak nam powiedział jej mąż Arek, udział w programie był dla niej odskocznią od choroby. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę - oświadczyła produkcja na Facebooku.

Mąż zmarłej uczestniczki we wzruszających słowach pożegnał ukochaną

Mąż zmarłej Oli, Arek Grymuła wciąż przeżywa żałobę po stracie. Ostatnio opublikował wzruszający wpis, w którym żegna ukochaną.

- Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Tak długo Twego dotyku nie czuję. Tak bardzo chciałbym cofnąć czas, lecz wiem, że to się nie uda... - napisał w jednym ze wpisów.

Arek ma również ważne przesłanie do innych mężczyzn.

- Bądź przy niej zawsze... W zdrowiu, w chorobie, w szczęściu i niepowodzeniu. Bądź wtedy, kiedy już nie będzie tak piękna, smukła i gładka. Bądź kiedy płacze, kiedy cierpi i kiedy szuka swojej drogi. Bądź, kiedy wątpi i kiedy zadaje pytania. Bądź wtedy, kiedy młodość z niej uleci, kiedy się zgarbi, pomarszczy i skurczy na starość. Bądź przy niej, by chwycić ją zawsze, kiedy grozi jej upadek... Bądź przy niej zawsze... jeśli jesteś prawdziwym facetem, a nie tylko kimś, kto zakłada co rano portki na tyłek...

RadioZET.pl/PCh