Zamknij

Cztery Wesela: Widzowie wściekli po pierwszym odcinku programu. "To jakaś masakra"

Patrycja Chudolińska
03.01.2020 19:05
Cztery Wesela
fot. Instagram/polsatofficial

"Cztery Wesela" to nowy program telewizji Polsat. Pierwszy odcinek show wyemitowany został w czwartek 2 stycznia. Nie wszyscy widzowie byli zadowoleni z tego, co zobaczyli.

Cztery Wesela: zasady programu

"Cztery Wesela" to nowy format, który w tym tygodniu miał swoją premierę na antenie telewizji Polsat. Oryginalny pomysł na program pochodzi z Wielkiej Brytanii, a jego zasady są całkiem proste. Co odcinek cztery panny młode oceniają nawzajem swoje wesela. Konkurentki pojawiają się na imprezie, a następnie dają noty od 1 do 10, biorąc pod uwagę potrawy na weselnym stole, wystrój sali, suknię panny młodej i wrażenia ogólne.

Panna młoda, która zorganizuje najlepsze wesele i uzyska najwięcej punktów wygrywa 25 tysięcy złotych. Rywalki nie są jednak łagodne w ocenie - konkurencja jest zaciekła, co nie spodobało się części widzów.

Cztery Wesela: widzowie komentują pierwszy odcinek

W pierwszym odcinku mogliśmy zobaczyć ślub Anety, Sylwii, Soni i Kasi. Wesela mocno się ze sobą różniły - były zorganizowane w motywie kaszubskim, góralskim, królewskim i tradycyjnym.

Okazuje się, że panny młode od początku nie były dla siebie łaskawe.

- Nie moja bajka. Ozdoby fatalne. Wystrój typowo oklepany (...) Suknia typowo dla 40-latki. Buciki, białe pończoszki komunijne (...) Jednym słowem: ośmieszenie - komentowała już na wstępie Sylwia.

Ostatecznie to właśnie ona wygrała odcinek, choć nie wykazała się w programie zbyt dużą wiedzą. W pewnym momencie przyznała, że nigdy nie słyszała o zespole "Queen"

Uczestniczka była surowa w ocenie nawet wtedy, gdy zdaniem widzów należało dać wyższe noty. Internauci na profilu stacji Polsat wyrazili swoje niezadowolenie.

- O jakaś masakra, znowu wciskają ludziom głupkowate programy! Dobrze chociaż, że jest wybór, wyłączam i pyk, nie ma idiotów.

- Dziewczyny zniszczyły sobie dzień, który powinien być jednym z najpiękniejszych w życiu...

- Ta ostatnia pani straszna!

- Wszystkie cztery panie żenada. Mam nadzieję, że ich wypowiedzi i zachowania były reżyserowane...

- O Boże!!! Co to jest?! - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z takimi ocenami pierwszego odcinka?

Zagłosuj

Oglądałeś pierwszy odcinek programu "Cztery wesela"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh