Zamknij

Cztery wesela: burza po śmierci Oli. Fani nie mają litości dla uczestniczek. "Karma wraca"

Judyta Wanicka
07.02.2020 15:28
Cztery wesela
fot. Instagram:@czterywesela

Śmierć Oli z programu "Cztery wesela" ściągnęła lawinę hejtu na pozostałe uczestniczki programu. Widzowie nie mogą darować Dianie, Wiolecie i Małgorzacie, że krytykowały Olę, wiedząc, że jest śmiertelnie chora.

Śmierć Oli, uczestniczki show Polsatu "Cztery wesela", wstrząsnęła widzami programu. Po emisji szóstego odcinka produkcja poinformowała, że Ola zmarła po zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu. Druzgocącą wiadomość potwierdził także mąż uczestniczki, który został sam z dwójką dzieci. W mediach społecznościowych zewsząd spływają kondolencje dla bliskich. Nie brakuje też krytycznych wpisów pod adresem rywalek Oli, które surowo oceniały ją w programie. Część widzów życzy im wszystkiego, co najgorsze.

Cztery wesela: Ola nie żyje. Fani krytykują zachowanie uczestniczek

Gdy Ola była w drugiej ciąży, wykryto u niej nowotwór. Przyszłość rysowała się niepewnie, dlatego zdecydowała się spełnić swoje marzenie i poślubić ukochanego Arkadiusza. W programie wyznała, że choroba przewartościowała jej życie.

Na nowo odkryłam i pokochałam swojego narzeczonego Arka. Mogę na niego liczyć w każdej sytuacji – mówiła.

Zdecydowała się na ślub przed kamerami nowego show "Cztery wesela". Zgodnie z zasadami jej wesele musiało zostać ocenione przez inne panny młode. Wioleta, Diana i Małgosia punktowały wszystko przed widzami. Nie zawsze wypowiadały się przychylnie o uroczystości Oli. Część widzów uznała jednak, że wbijanie szpili ciężko chorej koleżance jest karygodne. W komentarzach w sieci posypał się hejt. Szczególnie oberwało się Dianie.

Mam nadzieję, że do manipulatorki Diany całe zło wróci podwójnie. Najlepsza i najsympatyczniejsza osoba została tak surowo oceniona. Na pewno dziewczyny i kretynka Diana, dowiadując się o końcowej tragedii, żałowały tego, czego się dopuściły. Niestety czasu się nie cofnie - czytamy na Instagramie.

Ta zawistna Diana powinna przeprosić rodzinę Oli za te wszystkie nieprzyjemności... Zero klasy, wstyd.

Diana knuła przeciwko dziewczynie która zmarła zaraz po programie...

Zero wstydu, szkoda słów, ale karma wraca.

Jeszcze ta cała Diana obgadywała ją na jej własnym weselu. Mam nadzieję, że teraz ją gryzie sumienie (patrząc na jej zachowanie - pewnie nie) - piszą zbulwersowane fanki programu.

Zagłosuj

Oglądasz program "Cztery wesela"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw