Zamknij

Nie żyje uczestniczka show "Cztery wesela". Zmarła po nagraniu programu

Judyta Wanicka
07.02.2020 08:30
Ola z Cztery wesela nie żyje
fot. Facebook:@czterywesela

Aleksandra Grymuła z programu "Cztery wesela" nie żyje. Uczestniczka ślubnego show Polsatu zmarła po walce z chorobą nowotworową. Osierociła dwoje dzieci.

Nie żyje Aleksandra Grymuła, uczestniczka programu "Cztery wesela" emitowanego w Polsacie. Druzgocącą wiadomość przekazano po emisji szóstego odcinka, w którym Ola rywalizowała z Wiolettą, Małgorzatą i Dianą. Uczestniczka zmarła po nagraniu programu. Zostawiła męża i dwoje dzieci. 

Cztery wesela: Mąż zmarłej uczestniczki pożegnał ukochaną. Poruszające wyznanie 

Cztery wesela: Ola zmarła po nagraniu programu

Już w trakcie kręcenia odcinka było wiadomo, że szykująca się do ślubu Ola walczy z chorobą nowotworową. Przygotowania do tego ważnego dnia były dla niej miłą odskocznią od zmagań z rakiem. To przez chorobę przewartościowała swoje życie i zdecydowała się wyjść za mąż. Małżeńska sielanka nie trwało jednak długo. Po zakończeniu odcinka produkcja przekazała przykrą informację: Ola zmarła po zakończeniu zdjęć do programu. 

Produkcja programu „Cztery Wesela” składa najszczersze kondolencje rodzinie Oli. Jak nam powiedział jej mąż Arek, udział w programie był dla niej odskocznią od choroby. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osoby - czytamy na oficjalnym profilu programu. 

"Cztery wesela" to program, w którym cztery panny młode nawzajem oceniają swoje wesela. Bohaterką szóstego odcinka była Ola, u której w czasie ciąży wykryto nowotwór. Jej córeczka urodziła się zdrowa. W opisie odcinka czytamy: Ola i Arek to kompletne przeciwieństwa. Ona zwariowana, lubiąca eksperymentować. On domator, spokojny i ciepły człowiek. Poznali się w Sylwestra, ale to podobno długa i skomplikowana historia. Niestety Ola nie doczekała emisji odcinka ze swoim udziałem. 

Aleksandra Grymuła odeszła w wieku 28 lat. Z zawodu była technikiem ekonomistą. Prowadziła Piwiarnię Warki w Radomiu oraz dwa lokale gastronomiczne. Chętnie wspierała lokalne inicjatywy społeczne. Za swoją działalność została nominowana do nagrody Kobieta Przedsiębiorcza. 

Cztery wesela: burza po śmierci Oli. Fani nie mają litości dla uczestniczek. "Karma wraca"

Zagłosuj

Oglądasz program "Cztery wesela"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw