Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czwarta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Tego najbardziej bała się przed śmiercią

05.10.2018 11:19

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Od jej śmierci mijają już 4 lata. Do końca pozostała radosną, ciepłą i pozytywną osobą. Było jednak coś, czego przed śmiercią bała się najbardziej.

Anna Przybylska fot. Tomasz Zukowski/East News

Cztery lata od śmierci Ani Przybylskiej

Anna Przybylska zmagała się z rakiem trzustki ponad rok. Ponieważ była obciążona genetycznie, regularnie się badała. Po wykryciu nowotworu szybko, w sierpniu 2013 roku, przeszła operację usunięcia guza. Mimo tego, że operacja zakończyła się powodzeniem, a gwiazda przeszła chemioterapię, nie udało się jej wygrać walki z chorobą.

Przez długi czas Anna Przybylska ukrywała swoją chorobę, choć pogłoski o tym, że cierpi na nowotwór, pojawiały się w mediach. Ostatecznie, kiedy 5 października 2014 roku odeszła, wszyscy poznali prawdę. Gwiazda do samego końca była tak samo radosna, pełna życia i energii. Do końca walczyła, a uśmiech, mimo choroby, rzadko znikał z jej twarzy. Jednak, jak większość ludzi, miała obawy przed śmiercią. Było też coś, czego bała się najbardziej. Wspomniała o tym w swoim ostatnim życzeniu.

Ostatnie życzenie Anny Przybylskiej

Jak informuje tygodnik „Rewia”, powołując się na osobę z otoczenia aktorki, Anna Przybylska tuż przed śmiercią obawiała się najbardziej, że jej dzieci zostaną bez mamy, a jej partner będzie sam. Ostatnim życzeniem gwiazdy było właśnie to, by Jarosław Bieniuk po jej śmierci ułożył sobie życie na nowo i znalazł kogoś, z kim będzie szczęśliwy.

Bieniuk z kolei wyznał wcześniej, że Ania bała się przede wszystkim tego, że jej śmierć okaleczy psychicznie ich dzieci. Niestety, dotąd Jarosławowi Bieniukowi nie udało się znaleźć nowej partnerki. Martyna Gliwińska, z którą był przez pewien czas związany, postanowiła się z nim rozstać.

 Jarosław Bieniuk porzucony. „Nie spełniał oczekiwań jako człowiek i partner”

RadioZET.pl/SA

Oceń