Zamknij

Gwiazda serialu TVP w ciąży. Pokazała brzuszek na premierze

Judyta Wanicka
27.11.2019 13:42
Dagmara Bąk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dagmara Bąk jest w ciąży. Aktorka znana z roli dwórki Heleny w serialu "Korona Królów" spodziewa się dziecka. W poniedziałkowy wieczór Dagmara Bąk pojawiła się na premierze nowego sezonu "Watahy" z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Jakiej płci jest oczekiwane dziecko?

Dagmara Bąk, czyli dwórka Helena z serialu TVP "Korona Królów", jest w ciąży. Aktorka pojawiła się w poniedziałek na uroczystej premierze serialu HBO "Wataha", w którym wciela się w rolę Agi Małek. To, co natychmiast zwróciło uwagę zgromadzonych, to sporych rozmiarów ciążowy brzuszek gwiazdy. Okazało się, że Dagmara Bąk od kilku miesięcy spodziewa się dziecka.

Dagmara Bąk z "Korony Królów" jest w ciąży

Dagmara Bąk pojawiła się na premierze trzeciej serii "Watahy", którą współrealizowała córka Agnieszki Holland, Kasia Adamik. Serialowa Aga Małek zaprezentowała się w długiej, ciemnoczerwonej sukni, która podkreślała jej ciąży brzuszek. Na swoim profilu instagramowym Dagmara Bąk wyznała, że na premierze towarzyszyła jej córeczka.

Tym razem na ściance nie byłam sama. Przedstawiam wam moją córeczkę - napisała na Instastory, zdradzając tym samym, że urodzi dziewczynkę.

Dagmara Bąk
fot. VIPHOTO/East News
Dagmara Bąk
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/jw