Zamknij

Dagmara Kazimierska obcięła i przefarbowała włosy? "Ślicznie pani wygląda w ciemnych"

02.06.2021 11:25
Dagmara Kazimierska
fot. Damian KLAMKA/East News

Dagmara Kazimierska to najpopularniejsza bohaterka programu "Królowe życia". Jej znakiem rozpoznawczym są drogie futra, wyraźny makijaż oraz mnóstwo złotej biżuterii, którą celebrytka wprost uwielbia. Do tego burza blond włosów. Czyżby gwiazda show TTV postanowiła zmienić swój wygląd? W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać ją w całkiem nowej fryzurze.

Dagmara Kazimierska przefarbowała i obcięła włosy? Gwiazda "Królowych życia" od pierwszego sezonu show była wierna półdługiej fryzurze w kolorze chłodnego blondu. Właśnie w sieci pojawił się materiał, na którym widać ją w króciutkich, ciemnych włosach. Naprawdę zdecydowała się na taką zmianę?

Zobacz także: Królowe życia: Dagmara zaszalała na TikToku. Jej filmik podbija social media [WIDEO]

Dagmara Kazimierska przefarbowała i obcięła włosy?

Wideo z Dagmarą w nowej fryzurze pojawiło się na instagramowym profilu Agaty Wątróbskiej, żony Janusza Chabiora. Para ta już od wielu tygodni prowadzi w social mediach swój zabawny cykl "Ja, moja garderoba i goście". Tym razem pojawiła się w nim właśnie "Królowa życia". Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać, że to właśnie ona. Przedstawiona zostaje jako "kapitan Brygida Kołątaj", która razem z prowadzącą rozmawiać ma o tym, kto pierwszy postawił krok w kosmosie. Dowiadujemy się, że tak naprawdę była to właśnie Brygida, która poleciała na Księżyc tuż po pierwszej komunii swoim nowiutkim rowerem Wigry. To ona postawiła tam swój "lakierek z Butpolu".

Kiedy już widzowie zauważyli, że to Dagmara - a nie dało się nie rozpoznać tego charakterystycznego głosu - nie omieszkali zwrócić uwagi na jej włosy. Nie spodobały się one większości internautów, jednak widać, że na szczęście to tylko peruka. Choć filmik rozbawił wszystkich do łez, fani apelują do Kazimierskiej, by pod żadnym pozorem nie robiła sobie takiej fryzury. Pojawiły się jednak także komentarze, że Kazimierskiej jest w niej do twarzy.

"Nie poznałam, aż się przestraszyłam!", "Ale ślicznie wygląda Pani w ciemnych włosach", "Nawet ładnie w tych włosach pani Dagmaro", "Królowo, nie poznałam Cię", "Jesteś najlepsza" - komentują internauci.

"Królowa życia" po raz kolejny pokazała, że ma olbrzymie poczucie humoru i dystans do siebie. Fani docenili tym razem także jej aktorski styl.