Zamknij

Dagmara Kazimierska pokazała stare zdjęcie z synem. Conan miał wtedy 4 dni

01.12.2020 12:10
Dagmara Kazimierska
fot. Damian KLAMKA/East News

Dagmara Kazimierska pochwaliła się zdjęciem sprzed 19 lat. Pozuje trzymając na rękach synka. Conan miał wtedy zaledwie cztery dni. "Bez sztucznych rzęs , permanentnego makijażu i kilograma szpachli" - komentuje "królowa życia".

Dagmara Kazimierska od chwili, kiedy zadebiutowała jako jedna z "królowych życia" w programie TTV, budzi sporo zainteresowania. Kontrowersje wywołała m.in. jej kryminalna przeszłość i związki z gangiem zajmujących się handlem ludźmi. Teraz Kazimierska przeszła przemianę i wielu osobom jawi się jako człowiek o gołębim sercu.

Swoim życiem Dagmara często chwali się w sieci, a jej syn, Conan, dzięki udziałowi mamy w programie, również ma już sporo obserwatorów w social mediach. Na jednym z ostatnich zdjęć, które "królowa życia" zamieściła na Instagramie, widać właśnie ją i jej maleńkiego synka.

Zobacz także: Królowe życia: Gabriel i Rafał pozwą Dagmarę Kaźmierską. "Będzie z grubej rury" 

Dagmara Kazimierska pokazała zdjęcie sprzed 19 lat

Wiele uwagi internauci poświęcają wyglądowi Dagmary, której styl nierzadko spotyka się z kąśliwymi uwagami. Ciężka, krzykliwa biżuteria zakładana tonami, dużo różu, panterki i zamiłowanie do futerkowych dodatków, a do tego mocny makijaż i wyraźne ślady interwencji chirurga plastycznego - wszystko to sprawia, że Kazimierska jest postrzegana przez wielu internautów jako uosobienie kiczu.

Właśnie "królowa życia" opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje w bardzo naturalnym wydaniu. Jak sama zauważa, nie ma tam "kilograma szpachli". Na zdjęciu jest też Conan, który miał wtedy zaledwie cztery dni.

"4 -dniowy Conanek i ja. Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli. Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami" - chwali się "queen of life".

Fani komplementuja Dagmarę: "Wyglądasz pięknie bez makeupu!", "Piękni jesteście! A Pani cudownie bez makijażu!", "Jest Pani przepiękna! Czy z makijażem, czy bez, tak samo pozytywna i niesamowita z Pani osoba! Ściskam mocno", "Nic się pani nie zmieniła mimo upływu lat" - piszą.

RadioZET.pl/AS