Zamknij

Kaźmierska o "starzeniu się z godnością". "Nie rozumiem pań, które nie korzystają z zabiegów"

25.08.2021 09:50
Dagmara Kaźmierska
fot. Damian KLAMKA/East News

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Okazuje się, że jest fanką poprawiania urody na tyle, że wręcz nie mieści się jej w głowie, że można tego nie robić. W niedawnej wypowiedzi "królowa życia" wyśmiała popularne hasło o "starzeniu się z godnością".

Dagmara Kaźmierska dzięki programowi "Królowe życia" doczekała się wielkiej sławy. Kontrowersyjna bohaterka programu żyje w luksusach i prowadzi kilka dochodowych biznesów - m.in. butik z odzieżą. Z powodu dużej popularności w sieci Kaźmierska nie może narzekać na brak propozycji reklamowych, bo na Instagramie obserwuje ją już ponad milion osób. Uczestniczka show TTV ma kryminalną przeszłość, ale to chyba zostało jej już wybaczone i zapomniane przez fanów, którzy chętnie słuchają, co ich ulubiona postać "Królowych życia" ma do powiedzenia.

W niedawnym krótkim wywiadzie Kaźmierska wypowiedziała się na temat poprawiania urody w gabinetach medycyny estetycznej. "Królowa życia" nie ukrywa, że dla niej różnego typu zabiegi są normalnością, a ona nie rozumie kobiet, które nie chcą z nich korzystać. Bohaterka show odniosła się do popularnego hasła, które pada w kontekście walki z oznakami starzenia. Jak stwierdziła, można starzeć się z godnością, ale nie trzeba wyglądać brzydko.

Zobacz także: Królowe życia: nie żyje jedna z bohaterek programu. Dagmara Kazimierska żegna przyjaciółkę

Dagmara Kaźmierska kpi ze "starzenia się z godnością"?

W wypowiedzi dla "Plejady" Kaźmierska stwierdziła, że chciałaby zawsze widzieć siebie młodą, ale skoro tego nie unikniemy, to dlaczego sobie nie pomóc? Bohaterka "Królowych życia" wyraża też pogląd, że starzenie się z godnością, czyli akceptacja swojego wyglądu, zmarszczek czy rzadszych włosów, to po prostu akceptowanie brzydoty - tak wywnioskować można z jej wypowiedzi.

"Ja tego w ogóle nie rozumiem... Czym jest to hasło - starzeję się z godnością? Przepraszam, ale dlaczego nie można zestarzeć się z godnością i wyglądać ładnie? Czy trzeba wyglądać brzydko? Czy trzeba mieć obwisłą skórę i mnóstwo zmarszczek, żeby starzeć się z godnością? Można przecież wyglądać ładnie, można sobie pomóc i też się zestarzeć z godnością" - stwierdziła.

"Nie rozumiem tych wszystkich pań, które nie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej i twierdzą, że starzeją się z godnością [...] Ja nie chciałabym źle siebie widzieć. Chciałabym zawsze widzieć siebie młodą. Oczywiście nie unikniemy starzenia się, bo tak jesteśmy skonstruowani. Lata lecą, ale dlaczego mamy sobie nie pomóc? Co jest w tym złego, jeżeli nikogo tym nie krzywdzimy, że pomagamy sobie?" - dodała.

xx

Kaźmierska