Zamknij

Dagmara Kaźmierska ma koronawirusa? Celebrytka wykonała test

Patrycja Chudolińska
11.05.2020 12:01
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram/@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" wykonała test na koronawirusa. Celebrytka podzieliła się wynikiem z fanami. Test wykonał także jej syn, 19-letni Conan.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z show "Królowe życia". Gwiazda programu TTV jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, poprzez które dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Ostatnio zdradziła na Instagramie, że ona i jej 19-letni syn Conan wykonali test na obecność koronawirusa. Czy gwiazda ma koronawirusa?

- Każda wariatka ma w okularach kwiatka. Aniołki, test na koronę negatywny. Cholera - co ta za Królowa bez korony? (oczywiście żart, żeby zaraz na mnie nie wskoczyli co niektórzy życzliwi) Humor jak zawsze mi dopisuje. Pogoda cudna - napisała pod zdjęciem Dagmara Kaźmierska.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska w szpitalu. Gwiazda walczy o powrót do zdrowia

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska zrobiła test na koronawirusa. Zdradziła jego wynik

Test Dagmary Kaźmierskiej wyszedł negatywny - oznacza to, że gwiazda nie jest chora na koronawirusa. Jakiś czas temu celebrytka zaprezentowała procedurę wykonywania testu w relacji na InstaStories. Jak podaje "Fakt", Dagmara oraz Conan skorzystali z badań komercyjnych, za które zapłacili 550 złotych od osoby. Na początku epidemii w Polsce test mogły wykonać tylko osoby wykazujące objawy. Teraz badanie na koronawirusa oraz test na przeciwciała można wykonać także prywatnie za opłatą.

RadioZET.pl/PCh