Zamknij

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" miała poważny wypadek. Trafiła do szpitala

Maciej Friedrich
30.05.2019 12:17
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" miała poważny wypadek. Trafiła do szpitala
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami. Gwiazda programu "Królowe życia" i "Kobiet Mafii 2" Patryka Vegi miała wypadek samochodowy. Przyznała, że niewiele dzieliło ją od tragedii. Podzieliła się z fanami zdjęciem ze szpitalnego łóżka.

Dagmara Kaźmierska doskonale znana jest widzom z programu "Królowe życia" oraz roli w "Kobietach Mafii 2" Patryka Vegi. Mimo kontrowersyjnej przeszłości i krzykliwemu stylowi bycia zyskała sobie liczne grono fanów. Wielbiciele celebrytki bardzo się zmartwili, gdy dowiedzieli się, że Dagmara trafiła do szpitala po poważnym wypadku samochodowym. Jak poinformowała "Fakt" Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji w Kłodzku:

- 25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku.

ZOBACZ WIĘCEJ: Syn gwiazdy disco polo miał poważny wypadek. Muzyk prosi o oddawanie krwi

Dagmara Kaźmierska z "Kobiet Mafii 2" omal nie straciła życia

Jeden ze świadków zdarzenia przekazał dziennikarzom "Faktu" zdjęcie samochodu Dagmary Kaźmierskiej po uderzeniu w przepust. Auto musiało być transportowane na lawecie. Według doniesień świadka wypadek był bardzo poważny, a celebrytka doznała otwartych złamań obu nóg. Nie chciała jednak udzielić dziennikowi żadnego komentarza.

Podzieliła się jednak z fanami fotografią ze szpitala. Zdjęcie pojawiło się na profilu TTV na Instagramie razem z wpisem, w którym Dagmara uspokaja zatroskanych wielbicieli. Przyznała jednak, że wypadek mogła przepłacić życiem.

- O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypieAle jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia , bo nigdy nic nie wiadomo - napisała.

Kim jest Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska zyskała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" emitowanym na antenie stacji TTV. Prowadzi również butik Viva La Queen, gdzie handluje luksusową odzieżą i dodatkami. Kontrowersje wzbudza jednak przeszłość celebrytki. Kaźmierska przez 4 lata była właścicielką agencji towarzyskiej. W 2009 roku została zatrzymana i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, zmuszanie młodych kobiet do prostytucji, stręczycielstwo i sutenerstwo.

RadioZET.pl/fakt.pl/MF