Zamknij

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu sprzed 20 lat. Fani zachwycają się włosami. "Taka Cyganka" [FOTO]

08.07.2021 18:04
Dagmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pochwaliła się w sieci zdjęciem sprzed 20 lat. Fani byli zaskoczeni włosami celebrytki, zarówno ich długością, jak i kolorem. Pojawiły się opinie, że przypominała piękną Cygankę.

Dagmara Kaźmierska to przykład, że na zostanie nigdy nie jest za późno, a celebryci mogą wywodzić się z przeróżnych środowisk. Obecnie największa gwiazda programu " Królowe życia", aktorka w filmach Patryka Vegi i osobowość medialna, w przeszłości była sprzątaczką w Niemczech i pracowała w kasynie. Najgłośniej komentowanym i wzbudzającym największe kontrowersje jest kryminalna przeszłość Dagmary. W latach 2005-2009 prowadziła agencję towarzyską, którą zainteresowały się władze. Kaźmierska została zatrzymana i skazana za działanie w organizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji, uwolniono ją z zarzutu handlu ludźmi. Łącznie spędziła w więzieniu 14 miesięcy, o których opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego.

Obecnie Dagmara żyje, jak przystało na tytułową "Królową życia". Udziela wywiadów, cieszy się popularnością, a zawodowo prowadzi sieć butików z elegancką odzieżą oraz sklep internetowy. Zapowiedziała także, że zamierza otworzyć nowy biznes w Egipcie. Zawsze jednak znajdzie czas, by opublikować w mediach społecznościowych nowe zdjęcia i nagrania, na których dzieli się z wielbicielami swoim życiem. Na najnowszej fotografii możemy zobaczyć, jak Dagmara wyglądała 20 lat temu. Niejeden internauta był w prawdziwym szoku.

ZOBACZ TAKŻE:  "Królowe życia" żegnają się z kolejną gwiazdą. "Pora na nowe"

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu sprzed 20 lat. Wyglądała jak długowłosa Cyganka?

Na profilu Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia, które celebrytka opublikowała z okazji 20. urodzin ukochanego syna Conana.

- 20 lat minęło A urodziłam tego nicponia, jakby wczoraj. 07.07. Dwie siódemki. Nie ma to jak być od urodzenia farciarzem - napisała "Królowa życia".

Pod postem zaroiło się oczywiście od życzeń dla jubilata, wielu fanów zwróciło jednak uwagę na archiwalne zdjęcie opublikowane przez Dagmarę. Trzyma ona w objęciach małego Conana, jednak szczególne emocje wywołała fryzura celebrytki. Okazuje się, że 20 lat temu Dagmara miała długie, ciemne włosy. Pojawiły się nawet porównania do Cyganki.

- Dagmara na drugim zdjęciu jak tak Cyganka.

- Jakie włosy długie Pani miała, szok. Zdrowia dla syna.

- Dagmarka, jaka piękna fotka! I jakie długie włoski, sztos - czytamy w komentarzach.

Kto wie, może zachęcona komplementami Dagmara postanowi zmienić fryzurę.