Zamknij

Dagmara Kaźmierska o małym Henryku Majdanie. Rozenek odpowiada "Królowej życia"

04.08.2021 13:59
Dagmara Kaźmierska
fot. TRICOLORS/East News

Dagmara Kaźmierska postanowiła skomentować ostatnie zdjęcie rodzinne Majdanów. Gwiazda "Królowych życia" jest zachwycona najmłodszym synem Małgorzaty i Radosława - rocznym Henrykiem. Celebrytka zdecydowała się na rozbrajający komentarz.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z największych gwiazd programu "Królowe życia". Celebrytka ma spore grono wielbicieli, którzy doceniają jej bezpośredniość, poczucie humoru i szczere podejście do życia. Ostatnio internauci zwrócili uwagę na komentarz, który Kaźmierska pozostawiła pod rodzinnym zdjęciem na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan. "Królowa życia" nie kryła zachwycenia najmłodszym członkiem rodziny - Henrykiem.

Dagmara Kaźmierska skomentowała zdjęcie Henia Majdana

Dagmara Kaźmierska postanowiła skomentować jedno z ostatnich zdjęć na profilu Małgorzaty Rozenek. "Perfekcyjna" opublikowała kadr, na którym widać wszystkich członków jej najbliższej rodziny, czyli męża i trzech synów. Wszyscy zapozowali do zdjęcia, wpatrując się w obiektyw - nawet najmłodszy Henryk. Fani Rozenek stwierdzili, że chłopiec ma "hipnotyzujące spojrzenie". Podobną opinię podziela Dagmara Kaźmierska. Gwiazda "Królowych życia" jest oczarowana synkiem Małgorzaty i Radosława.

- No, mały jest nie do pobicia - skomentowała Kaźmierska, nie szczędząc emotikonów i serduszek.

Dumna mama szybko odpowiedziała na komentarz celebrytki.

- Jak to mawia mój mąż, kiedy słyszy komplementy dla Henia, "niedaleko pada jabłko od jabłoni" - skomentowała Rozenek.

Podoba wam się rodzinne zdjęcie Majdanów?