Zamknij

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Królowych życia"? Pudelek: zakłada biznes za granicą

08.06.2021 14:22
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska planuje wyjechać z Polski? Pudelek dotarł do informacji, że gwiazda "Królowych życia" rozwija biznes za granicą, w zupełnie nowej branży. Co dalej z jej udziałem w programie TTV? 

Dagmara Kaźmierska jest najpopularniejszą bohaterką serialu "Królowe życia". Ekscentryczna właścicielka butiku z Dolnego Śląska bawi widzów już od dziesięciu sezonów, ukazując swoje barwne życie w towarzystwie syna Conana oraz dwójki przyjaciół: Jacka i Edzi. W ciągu kilku lat, dzięki naturalnej charyzmie i szczeremu usposobieniu, Dagmara zdobyła olbrzymią popularność. Stała się nie tylko główną gwiazdą stacji TTV, ale także najchętniej obserwowaną królową życia, obecnie gromadzącą na Instagramie okrągły milion użytkowników.

Fani tak bardzo polubili przebojową 46-latkę, że niemal wybaczyli jej kryminalny występek z przeszłość. Kaźmierska została skazana w związku z działalnością sutenerską, gdy była właścicielką klubu nocnego. Po wyjściu z więzienia udało jej się stanąć na nogi. Zajęła się biznesem odzieżowym i obecnie prowadzi butik z luksusową modą w Kudowie-Zdroju. Gwiazda "Królowych życia" dzisiaj już nie ma oporów, by mówić publicznie o odsiadce w więzieniu, a także trudnych początkach w zdobywaniu dużych pieniędzy. Nie jest bowiem tajemnicą, że Kaźmierska zawdzięcza swój status wyjątkowej obrotności i smykałce do biznesu. Jak dowiedział się portal Pudelek, królowa właśnie nosi się z zamiarem otwarcia nowej działalności poza granicami Polski. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska wyjedzie za granicę? 

Parę tygodni temu Dagmara bawiła się na wakacjach w Egipcie. Niewkluczone jednak, że niedługo przeniesie się tam na stałe. Królowa życia zdradziła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", że po zakończeniu programu planuje osiąść w kraju swoich wakacyjnych wojaży. Uspokaja jednak, że nie nastąpi to z dnia na dzień.

To nie jest tak, że ja po prostu tam wylecę i nie przylecę przez pół roku, bo to nie byłoby fizycznie możliwe. Oczywiście będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć - powiedziała Kaźmierska. 

Pudelek próbował ustalić, czy to prawda, że w związku z rozwijaniem nowego biznesu Dagmara wkrótce zrezygnuje z "Królowych życia". Produkcja serialu odniosła się do tego przecząco, podobnie jak do plotek, że jest w trakcie szukania kogoś na miejsce Kaźmierskiej. Portal dotarł jednak do informacji potwierdzającej, że Dagmara powoli rozwija skrzydła za granicą. 

Pracuje już tam nad własnym biznesem. Chce się zajmować turystyką. Nie zagrzeje długo miejsca w Polsce - cytuje swoje źródło Pudelek.