Zamknij

Dagmara Kaźmierska opublikowała osobisty wpis. Przyznała się do złych nawyków i egoizmu

Sylwia Wamej
02.06.2020 16:10
Dagmara Kaźmierska opublikowała osobisty wpis. Przyznała się do złych nawyków i egoizmu
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Dagmara Kaźmierska lubi zaskakiwać swoich fanów. Gwiazda "Królowych Życia” tym razem opublikowała osobisty wpis, w którym przyznała się do swoich błędów i egoizmu.

Dagmara Kaźmierska opublikowała osobisty wpis. Przyznała się w nim do złych nawyków i egoizmu

Dagmara Kaźmierska jest niezwykle barwną bohaterką programu „Królowe Życia”. Gwiazda wzbudza emocje, głównie przez mroczną przeszłość.

 Kaźmierska od 2006 roku przez 4 lata właścicielką agencji towarzyskiej. Została zatrzymana w 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

 Dagmara Kaźmierska zmieniła swoje życie o 180 stopni. W swoich social mediach opublikowała osobisty wpis, w którym przyznała się do złych nawyków.

"W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia" – napisała Kaźmierska.

Fani wspierają Dagmarę Kaźmierską. Pod postem wiele pozytywnych komentarzy

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy wspierających Dagmarę Kaźmierską. "Brawo ! Nigdy się nie poddajmy, najważniejsze, by uczyć się na błędach, jesteśmy tylko ludźmi",Pani Dagmarko , gratuluję że osiągnęła pani w życiu duży sukces, nie przejmowała się pani opiniami innych osób, jest pani sobą, jest pani królową, życzę pani wszystkiego,co najlepsze" - piszą fani.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/SW