Zamknij

Kaźmierska ostro pod zdjęciem Rusin w bikini. Pisze o "zwisających schabach" [FOTO]

05.08.2020 10:33
Dagmara Kaźmierska broni Kingi Rusin
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska znana z "Królowych życia", ostro wypowiedziała się pod jednym ze zdjęć Kingi Rusin. Zaapelowała do anonimowych kobiet, które z czystej zawiści krytykują kobiety sukcesu. Poszło o nową fotografię, na której Rusin pozuje w skąpym bikini.

Kinga Rusin to bez wątpienia jedna z twarzy stacji TVN. Dziennikarka i prezenterka zdobyła ogromną popularność i sympatię telewidzów jako jedna z prowadzących śniadaniowy program stacji "Dzień Dobry TVN". Choć karierę rozpoczynała od współpracy z Telewizją Polską (pracowała między innymi przy "Randce w ciemno"), obecnie kojarzona jest wyłącznie z TVN, gdzie pracuje od 2005 roku. Przez lata prowadziła "You Can Dance" oraz "Agenta Gwiazdy". Jako uczestniczka brała udział w 4. edycji "Tańca z gwiazdami", udało jej się zwyciężyć w finale. Znana jest także jako zaangażowana aktywistka bezkompromisowo walcząca o ochronę zwierząt i środowiska naturalnego.

Nie jest także tajemnicą, że Kinga jest wielką fanką sportu i mimo 49 lat zachwyca sylwetką, której pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Jak sama przyznała, nie uczęszcza na siłownię i daleka jest od wyczerpujących, regularnych programów treningowych.

- Nie chodzę na siłownię. Nigdy tego nie lubiłam. Ja kocham sport, zmaganie się z własną słabością, wyznaczanie sobie celu, rywalizację. Sylwetka to nie cel, tylko skutek uboczny - zdradziła fanom.

Kinga na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie w bikini, na którym możemy podziwiać wyrzeźbioną sylwetkę gwiazdy TVN. To samo zdjęcie na swoim profilu opublikował Jastrząb Post. O dziwo nie wszyscy internauci chwalili Kingę za sportową sylwetkę. Zdaniem części z nich Rusin przesadziła z życzeniami. Dziennikarkę w obronę wzięła gwiazda programu "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska

 Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin? Jest komentarz TVN

Dagmara Kaźmierska broni sylwetki Kingi Rusin. Ostry post gwiazdy "Królowych życia"

Dagmara Kaźmierska najwyraźniej nie mogła znieść negatywnych komentarzy krytykujących sylwetkę Rusin, która stara się dbać o swoje ciało. Opublikowała obszerny komentarz, w którym nie szczędziła "hejterkom" ostrych słów.

- No tak. Trzeba się pastwić. Nie można pogratulować fajnej sylwetki, bez zwisających schabów. Zapraszam wszystkie miłe, komentujące znawczynie piękna, by swoje fotki tak powstawiały. I doprawdy dziwię się Wam moje drogie, miłe panie, że Wam się chce tak złośliwie komentować. Co Wam to daje? (...) Ja, choćby pod najbrzydszym zdjęciem na świecie nigdy nie napisałabym źle. Bo i po co? Żeby komuś przykrość zrobić? Dobrze ktoś powiedział: Kobieta kobiecie (...) Kinga Rusin, piękne zdjęcie. A figury pozazdrościć. I zaraz będą pisać, że się podlizuję. W du**e to mam - czytamy.

Zgadzacie się z "Królową życia"?