Zamknij

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z młodości: "Jak to fajnie mieć 18 lat"

Sylwia Wamej
02.03.2020 11:45
Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska to gwiazda programu "Królowe życia", która wywołuje skrajne emocje. Ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciem z przeszłości, gdy miała 18 lat.  "Jak to fajnie mieć 18 lat" - napisała Dagmara Kaźmierska.

Królowe życie: Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z przeszłości

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" podzieliła się z fanami zdjęciem z przeszłości, gdy miała 18 lat.

"Jak to fajnie mieć 18 lat. KIEDY TO BYŁO ? Kochani, Bawcie się, korzystajcie z życia. Uciekajcie od toksycznych ludzi. Róbcie to, na co macie ochotę. Życie tak szybko mija ... A drugiego nikt Wam nie da" - napisała Kaźmierska.

Fotografia Kaźmierskiej jako nastolatki wywołała mnóstwo emocji. Nie zabrakło wielu komplementów ze strony fanów, ale też przytyków. "To z czasów sutenerstwa czy przed ?" - napisała jedna z fanek, nawiązując do kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej.

Jednak większość komentarzy fanów utrzymana jest w pozytywnym tonie. "Super, piękne oczy" - komentują internauci. Wielbiciele Kaźmierskiej podkreślają też niezwykłe podobieństwo syna Conana do mamy. "Normalnie Conan, wypisz wymaluj", "Teraz to widać podobieństwo, jaki synio do mamy podobny" - komentują internauci.

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej wciąż  jest zagadką dla wielu fanów. Imała się różnych zajęć, m.in. sprzątała w niemieckich domach.

"Wyjechałam do Niemiec. Będę zarabiać, marki mi się zamarzyły! Takie saksy miałam, że byłam sprzątaczką" - wyznała w programie "W łóżku z Oskarem". 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska opowiedziała o trudnej przeszłości

"Sprzątałam Niemcom w domach. A co ty myślisz! Bardzo ciężka praca! Nie zapomnę do dziś: granatowa armatura, wanny, prysznice, zlewy, toalety, a tam chlorowana woda w tych Niemczech... Płuczesz, znowu plama, a nie mogło być żadnej plamki. Gotowałam wodę w czajniku i tą wodą przemywałam. Tak się namyłam, że jak mnie pani [u której sprzątała - przy. red.] zobaczyła, to nie chciała mnie puścić! Żadnych innych sprzątaczek, tylko mnie" - powiedziała.

Dagmara Kaźmierska pracowała też w niemieckim kasynie. Niestety, uzależniła się od hazardu.

"Popadłam w hazard, ale na szczęście góra czuwała i nie przepuściłam wszystkiego. Udało się z tego wyjść. Przez ten "zły czas", co mnie nie było, przestałam grać" - powiedziała, nawiązując do odsiadki w więzieniu.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Królowe Życia"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW