Zamknij

Dagmara Kaźmierska robi show na planie "Pętli". Wideo z królową życia to hit! [WIDEO]

14.08.2020 16:21
Dagmara Kaźmierska i Patryk Vega
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska gra w filmie „Pętla” Patryka Vegi. Słynna królowa życia udostępniła wideo z planu, w którym zebrano najśmieszniejsze sceny z jej udziałem. Fani chcą iść do kina tylko ze względu na królową życia. 

Dagmara Kaźmierska jest jedną z gwiazd nowego filmu Patryka Vegi "Pętla". Królowa życia z TTV ponownie została zaangażowana przez kontrowersyjnego reżysera, ale tym razem jej rola jest znacznie bardziej rozbudowana niż w "Kobietach mafii 2". Vega postanowił wykorzystać barwną osobowość Dagmary oraz fakt, że była ona kiedyś właścicielką klubu nocnego, skazaną na karę więzienia. Dlatego obsadził ją w produkcji nawiązującej tematyką do jej mrocznej przeszłości. 

Nowy film Patryka Vegi ukazuje kulisy tzw. afery podkarpackiej. O wydarzeniu było głośno kilka lat temu. Mafia zarządzająca ekskluzywną agencją towarzyską na Podkarpaciu nagrywała sekstaśmy i szantażowała nimi wpływowych klientów. Z usług prostytutek korzystali politycy, biznesmeni, sportowcy, celebryci i duchowni. Vega zapewnił, że pozyskał do współpracy kluczowych uczestników wydarzeń i dysponuje prawdziwymi materiałami ukazującymi sceny seksu zarejestrowane ukrytymi kamerami. Kinowy zwiastun filmu "Pętla" można już obejrzeć na YouTube.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska była kiedyś sprzątaczką. Jak doszła do dużych pieniędzy?

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska gra w filmie "Pętla" Patryka Vegi

Główną rolę w "Pętli" gra Antek Królikowski, który niedawno zadebiutował u Vegi kreacją w filmie "Bad Boy". Poza tym pojawiają się ulubieni aktorzy reżysera, m.in. Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Gwiazdą spoza aktorskiego światka jest Dagmara Kaźmierska. Słynna bohaterka "Królowych życia" uchodzi za maskotkę w obsadzie. Jej obecność ma sprawiać, że produkcja nabierze autentyzmu i zrobi się śmiesznie. Królowa życia słynie bowiem z ciętego języka i żywiołowego charakteru. W prawdziwym życiu jest silną bizneswoman, która z niejednego pieca chleb jadła. Rola w filmie Vegi jest więc dla niej stworzona.

Królowa życia jest niekwestionowaną gwiazdą planu, co potwierdza wideo udostępnione na jej profilu. Można zobaczyć w nim najzabawniejsze sytuacje i wpadki Dagmary Kaźmierskiej z planu "Pętli". Mama Conana robi tam prawdziwe show: żartuje, klnie i zabawnie komentuje kręcone sceny. 

Nagranie o Dagmarze Kaźmierskiej tak się spodobało fanom, że gros z nich zadeklarowało pójście do kina tylko ze względu na nią. 

Królowo, pozamiatałaś! Tak jak Vegę średnio trawię, tak dla Ciebie pójdę do kina. Mam nadzieję, że nie migniesz na ekranie, tylko będzie co oglądać - piszą zachwyceni internauci. 

Obejrzę to tylko ze względu na Panią! Uwielbiam takie osobowości. Prawdziwe, szczere babki z jajami

Na nic tak bardzo nie czekam, jak na ten film i Panią w obsadzie - czytamy w komentarzach. 

Macie ochotę zobaczyć Dagmarę Kaźmierską w kinie? 

Posłuchaj podcastu