Zamknij

Dagmara Kaźmierska w odważnej stylizacji na premierze "Bad Boya". Ma nową fryzurę [FOTO]

Judyta Wanicka
19.02.2020 13:01
Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pojawiła się na premierze filmu Patryka Vegi "Bad Boy". Gwiazda zaskoczyła nie tylko stylizacją, ale także nową, krótszą fryzurą.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" od czasu do czasu gości na salonach. Pojawia się głównie na premierach filmów Patryka Vegi, który powierzył jej rolę w "Kobietach Mafii 2". Nie mogło jej więc zabraknąć na premierze najnowszego filmu reżysera "Bad Boy". Odmieniona królowa życia zrobiła furorę, pozując na ściance w oryginalnej stylizacji ze skóry i w nowej fryzurze.

Dagmara Kaźmierska na premierze filmu "Bad Boy" Patryka Vegi

Najpopularniejsza bohaterka programu "Królowe życia" zdecydowała się na nietypowe połączenie sukienki ze spodniami. Miała na sobie czarną kreację z podwiniętym dołem ozdobioną szerokim pasem oraz dżinsy z rozdarciem na kolanie. Stylizację wieńczyła skórzana ramoneska z frędzlami.

Celebrytka nadal leczy stopę po wypadku, dlatego zamiast ekstrawaganckich szpilek, włożyła wygodne płaskie botki. Uwagę zwracała również krótsza fryzura oraz tradycyjnie już nieskromna biżuteria.

Stylowo?

Zagłosuj

Podoba ci się styl Dagmary Kaźmierskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw