Zamknij

Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną babcię. "Zawsze będzie królową" [FOTO]

22.01.2021 14:03
Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska opublikowała wyjątkowe zdjęcie ze swoją babcią. Gwiazda "Królowych życia" wspomina zmarłą bliską osobę z okazji jej święta. "Była, jest i zawsze będzie KRÓLOWĄ BABCIĄ" - napisała celebrytka.

Dagmara Kaźmierska z okazji Dnia Babci wspomina ukochaną babcię Elę, która zmarła pod koniec 2019 roku. Kobieta przez długi czas walczyła z nowotworem. Gwiazda "Królowych życia" dowiedziała się o śmierci babci, gdy przebywała w Berlinie na planie programu "Orzeł czy reszka". Celebrytka w tym tragicznym momencie z trudem powstrzymywała łzy. Pani Ela od zawsze była dla niej wzorem - to właśnie po niej odziedziczyła zamiłowanie do wszelkich błyskotek i zmyślnych okularów.

Zobacz także: Królowe życia: co się stało z twarzą Edzi? Fani zaniepokojeni jej nowym wyglądem [FOTO]

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z babcią

Teraz z okazji Dnia Babci, który obchodzimy w Polsce 21 stycznia, Dagmara Kaźmierska postanowiła opublikować wspólne zdjęcie ze zmarłą babcią. W opisie zamieściła poruszające słowa.

- Moja Babcia Ela. Była, jest i zawsze będzie KRÓLOWĄ BABCIĄ. Kochałaś kwiaty i zawsze je masz pod swoim portretem. Cięte czy storczyki, ale zawsze są. I tak nas zostawiłaś... #mojababcia #miłość #tęsknota - napisała gwiazda