Zamknij

Dagmara Każmierska odcina się od kryminalnej przeszłości. Mocna wypowiedź "Królowej życia"

03.09.2020 19:04
Dagmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska doskonale znana z "Królowych życia" jest jedną z gwiazd najnowszego filmu Patryka Vegi "Pętla". Nie jest tajemnicą, że celebrytka ma za sobą kryminalną przeszłość. Zapytana o tę kwestię ostro odpowiedziała.

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromny rozgłos dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie "Królowe życia", którego jest największą gwiazdą. Nie zawsze była telewizyjną gwiazdą, w jednym z wywiadów przyznała, że pracowała jako sprzątaczka. Nie jest także tajemnicą, że Dagmara ma kryminalną przeszłość, która może przerazić wielu fanów. Celebrytka była właścicielką agencji towarzyskiej i w 2009 roku została zatrzymana przez policję. Skazana prawomocnym wyrokiem spędziła za kratami 14 miesięcy.

Dagmara postawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwa, sutenerstwa i zmuszania kobiet do prostytucji. Celebrytka odbyła karę i postanowiła zmienić swoje życie, co doceniło wielu jej fanów, uznając, że każdy popełnia błędy. Dagmara próbuje swoich sił w aktorstwie, uwierzył w nią Patryk Vega, obsadzając w "Kobietach mafii", oraz głośnej "Pętli" z Antonim Królikowskim. Podczas premiery dziennikarz serwisu Pudelek zapytał Dagmarę o przeszłość. Kaźmierska ostro zareagowała na poruszenie tego bolesnego, jak widać, tematu.

 Kaźmierska ostro pod zdjęciem Rusin w bikini. Pisze o "zwisających schabach" [FOTO]

Dagmara Kaźmierska nie chce mówić o kryminalnej przeszłości?

Dagmara Kaźmierska na premierze "Pętli" została zapytana, czy nie obawia się, że media będą rozpisywać się o jej kryminalnej przeszłości przy okazji filmu, który opowiada o jednej z głośnych afer. Celebrytka odpowiedziała krótko i ostro.

- Czy ja bym zagrała w tym filmie, czy nie m.in. tacy jak wy ciągle mnie szarpią, to chyba nie ma różnicy, czy ja zagram w jakimś filmie, czy nie zagram, bo ciągle wywlekacie sprawy z przeszłości - stwierdziła.

Co więcej, Dagmara przyznała, że nie czuje się gwiazdą i uważa, że na taką kreują ją wyłącznie media.

- Nie wiem, co bym im powiedziała, bo ja nie znam osób z szemraną przeszłością. (…) Dla kogo gwiazda, dla tego gwiazda. Jeżeli macie na myśli mnie, to ja się wcale nie czuję żadną gwiazdą. To wy to sprawiacie, że ciągle piszecie. Nie piszcie o mnie, nie będą ludzie mówi - oceniła.