Zamknij

Dagmara Kaźmierska o kryminalnej przeszłości i więzieniu. "Siedziałam na płaczu"

07.10.2020 09:46
Dagmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska doskonale znana z programu "Królowe życia" była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka szczerze opowiedziała o swojej kryminalnej przeszłości i pobycie w więzieniu. Zdradziła, czy dla wielkich pieniędzy ponownie zadarłaby z prawem.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek i osobowości telewizyjnych, choć z pewnością nie wszyscy chętnie widzą ją na świeczniku krajowego show-biznesu. Ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality show "Królowe życia", którego jest największą gwiazdą. Złośliwi twierdzą, że doskonale pasuje do formatu, który niejednokrotnie spotkał się z krytyką. Wszystko za sprawą mrocznej przeszłości, jaka ciągnie się za Dagmarą.

Uwielbiana przez wielu widzów gwiazda nie zawsze utrzymywała się z pracy na telewizyjnej antenie. W latach 2005-2009 gwiazda "Królowych życia" prowadziła agencję towarzyską, a jak się okazało, nie była to działalność zgodna z prawem. W 2009 roku została zatrzymana i na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana za działanie w organizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji. Kaźmierska spędziła w więzieniu 14 miesięcy. O trudnej przeszłości o tym, jak radziła sobie za kratami, opowiedziała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

ZOBACZ TAKŻE:  Królowe życia: Dagmara w szoku po wizycie u lekarza. Musi sporo schudnąć  

Dagmara Kaźmierska opowiedziała o kryminalnej przeszłości i pobycie w więzieniu

Dagmara Kaźmierska była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjny dziennikarz nie byłby sobą, gdyby nie poruszył trudnych tematów. W przypadku Kaźmierskiej była nim kryminalna przeszłość. Nawiązał do oskarżenia o handel ludźmi.

- Jak się handluje ludźmi?- dociekał Kuba.

- Nie wiem, bo nigdy nie handlowałam ludźmi. Za mało troszkę przeczytałeś, bo z zarzutu handlu żywym towarem zostałam uniewinniona - zripostowała celebrytka.

Z kryminalną przeszłością związany jest rzecz jasna pobyt gwiazdy "Królowych życia". Nie ukrywała, że był to trudny okres, między innymi ze względu na tęsknotę za synem Conanem.

- Ja nie siedziałam na wk**wie. Ja siedziałam na płaczu. Była bardzo duża tęsknota za Conanem. No i teraz jest tak, że teraz nawet jakbym miała zarobić miliony dolarów, to nigdy już bym nic nie zrobiła, żeby nie trafić znowu do kryminału - podsumowała wzruszona Dagmara.

Na szczęście celebrytka zerwała z dawnym życiem Pojawiła się nawet informacja, że Dagmara Kaźmierska jest zaręczona.