Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska tańczy pierwszy raz od wypadku [FOTO]

08.06.2020 13:02
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska, gwiazda "Królowych życia", pokazała, jak tańczy pierwszy raz od bardzo poważnego wypadku. Celebrytka miała poważne problemy z poruszaniem, ale najwyraźniej rehabilitacja zbliża ją do pełnej sprawności.

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd programu TTV "Królowe życia". Ogromne kontrowersje wzbudza przeszłość celebrytki, która została prawomocnie skazana między innymi za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i zmuszanie kobiet do prostytucji. Fani jednak wybaczyli Dagmarze mroczną przeszłość i pokochali za bezpośredniość i poczucie humoru. Kaźmierska zagrała nawet w "Kobietach mafii 2" Patryka Vegi, co tylko potwierdza jej popularność.

Życie Dagmary załamało się w maju 2019 roku, kiedy to miała bardzo poważny wypadek samochodowy. W jego efekcie trafiła na wózek inwalidzki i nie miała pewności, czy odzyska sprawność w nogach. Trafiła jednak na specjalistę, dzięki któremu może chodzić i starać się odzyskać pełną sprawność. Choć z pewnością przed celebrytką jeszcze dużo ciężkiej pracy, czuje się znacznie lepiej. Świadczyć może o tym post na Instagramie, w którym z radością poinformowała, że mogła wyjść na taneczny parkiet.

 "Królowe życia" powracają. Dagmara Kaźmierska zdradza, kiedy nowe odcinki [WIDEO]

Królowe Życia: Dagmara Kaźmierska tańczy po wypadku. Odzyskała sprawność?

Dagmara Kaźmierska dała się poznać jako osoba niestroniąca od dobrej zabawy. Niestety, stan zdrowia bardzo długo nie pozwalał jej na pełną aktywność "imprezową" i znacznie utrudniał funkcjonowanie. Fani "Królowej" mogą mieć powody do radości, współpraca z najlepszymi lekarzami i rehabilitacja najwyraźniej przynoszą zadowalające efekty. Na swoim profilu na Instagramie Kaźmierska pochwaliła się...tańcem na klubowym parkiecie. Celebrytka nie kryła swojej ogromnej radości.

- Jezuuu. Pierwszy raz od roku tańczę - czytamy na InstaStory Dagmary.

Dagmara wyraźnie dała się porwać rytmom disco, a radość z tego małego tanecznego kroku do normalności była ogromna.

Dagmara Kaźmierska tańczy po wypadku
fot. Instagram:@queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska na parkiecie
fot. Instagram:@Dagmara Kaźmierska tańczy