Zamknij

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zaczepia Rozenek. "Perfekcyjna" odpowiedziała

Patrycja Chudolińska
09.04.2020 14:54
Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" postanowiła skomentować najnowsze zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Prezenterka w żartobliwy sposób odpowiedziała na zaczepkę.

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie i sumiennie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie codziennie publikuje relacje oraz nowe zdjęcia. W związku z kwarantanną domową są to ostatnio głównie zdjęcia bliskich: męża, synów oraz ukochanych psów. Ostatnio "Perfekcyjna" pokazała, jak Radosław Majdan odpoczywa z buldogiem Georgem.

- Dzień dobry. U nas dziś konkurs na minę dnia. Na razie remis. #gangmajdana #georgiomajdani - napisała żartobliwie w opisie pod fotografią.

Dagmara Kaźmierska komentuje zdjęcie Małgorzaty Rozenek

Pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Co ciekawe, wśród obserwatorów profilu "Perfekcyjnej" jest także Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu "Królowe życia".

-No, niestety. Pan domu musi się pogodzić z porażką, George wygrywa - napisała w komentarzu kontrowersyjna celebrytka.

Zaczepka Dagmary spodobała się Małgosi. Szybko pojawiła się odpowiedź.

- Z #georgiomajdani przegrać to żadna ujma! - zripostowała gwiazda TVN, dodając na końcu komentarza emotikonowy buziaczek.

- Z Georgem przegrać to jak wygrać - dodał Radosław Majdan.

Wiedzieliście, że Dagmara i Małgorzata tak się lubią?

RadioZET.pl/PCh