Zamknij

Dagmara Kaźmierska zachwycona Antkiem Królikowskim: "Dziecko szczęścia i miłości"

01.07.2020 13:43
Dagmara Kaźmierska zachwycona Antkiem Królikowskim: "Dziecko szczęścia i miłości"
fot. Adam Jankowski/ East News

Dagmara Kaźmierska miała okazję wystąpić razem z m.in. Antkiem Królikowskim w filmie Patryka Vegi "Pętla". Gwiazda "Królowych Życia" pokazała ostatnio wspólne zdjęcie z aktorem. W stronę Królikowskiego posypało się mnóstwo ciepłych słów od "Królowej Życia".

Dagmara Kaźmierska komplementuje Antka Królikowskiego

Dagmara Kaźmierska trafiła do filmu Patryka Vegi "Kobiety Mafii", lecz zagrała tam jedynie epizod. W "Pętli" rola Kaźmierskiej będzie nieco większa. "Królowa Życia" w filmie Vegi wcieli się w rolę właścicielki agencji towarzyskiej. W nowym filmie kontrowersyjnego reżysera nie zabraknie też Antka Królikowskiego. Patrząc na ostatni wpis i zdjęcie Kaźmierskiej, można odnieść wrażenie,

"Dziecko szczęścia i miłości. Antoś. Cudowny chłopak i tak serdeczny, aż serce się śmieje, jak jego oczy. Jest to jedyny człowiek, jakiego znam, któremu zawsze, ale to zawsze śmieją się oczy, a to, co w oczach to i w sercu" - napisała Dagmara Kaźmierska.

Pętla: Kiedy film Patryka Vegi trafi do kin?

"Pętla" to najnowszy film Patryka Vegi, w którym reżyser podjął się tematu afery podkarpackiej. Oprócz Antka Królikowskiego w produkcji zobaczymy też m.in. Piotra Stramowskiego, Katarzynę Warnke oraz Henryka Talara. Film ma trafić do kin we wrześniu 2020 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl