Zamknij

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" zalana krwią. Co się stało?

22.07.2020 13:02
Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" zalana krwią. Co się stało?
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zapozowała do zdjęcia razem z Antkiem Królikowskim. Aktor pochwalił się tym zdjęciem na Instagramie, a wykonał je na planie "Pętli" Patryka Vegi. Gwiazda "Królowych Życia" jest zalana krwią, ale nie wszyscy chyba zauważyli, że to charakteryzacja.

Dagmara Kaźmierska zaistniała w mediach jako bohaterka programu "Królowe Życia", w którym dała się poznać jako przedsiębiorcza mama, właścicielka butiku w Kłodzku i kobieta z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru. Szybko wyszło na jaw, że Kaźmierska miała wcześniej kłopoty z prawem - odsiadywała wyrok za działalność przestępczą (m.in. sutenerstwo i handel ludźmi). Dziś otwarcie się przyznaje do tych błędów przeszłości i - można powiedzieć - zbija na tym pewien kapitał.

Film "Pętla", ukazujący kulisy seksafery z udziałem prominentnych osób, to kolejna już produkcja Patryka Vegi, w której pojawia się była sutenerka. Ujęciem z planu filmu pochwalił się w sieci Antek Królikowski, który gra w nim jedną z głównych ról. Na zdjęciu "królowa życia" jest zalana krwią.

Dagmara Kaźmierska cała we krwi pozuje z Antkiem Królikowskim

Antek dziękuje Dagmarze za spotkanie, super energię i dużo uśmiechu. Wygląd Kaźmierskiej jest oczywiście efektem charakteryzacji, ale nie wszyscy internauci chyba to dostrzegli. Niektórzy pytają, co się stało. To chyba pochwała dla ekipy charakteryzatorskiej.

W komentarzy pod zdjęciem Dagmara odwdzięcza się podziękowaniami i zdradza, że po kręceniu scen dochodzi do siebie.

"Po przetarganiu jak widać na załączonym obrazku. Powoli dochodzę do siebie. Aczkolwiek jeszcze trochę kuleję" - napisała.

Na efekty przyjdzie fanom Vegi jeszcze trochę zaczekać. Przypominamy, że premiera filmu "Pętla" odbyć się ma we wrześniu 2020.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS