Zamknij

Dagmara Kaźmierska zaręczona? Gwiazda "Królowych Życia" pokazała pierścionek [FOTO]

06.10.2020 17:13
Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Dagmara Kaźmierska zaręczona? Gwiazda "Królowych Życia" pokazała tajemniczą błyskotkę, która zainteresowała jej fanów. Celebrytka odniosła się do pytań dociekliwych fanów.

Dagmara Kaźmierska jest zaręczona? "Królowa Życia" pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje pokaźnych rozmiarów pierścionek. Czyżby powiedziała "tak" swojemu ukochanemu? Kaźmierska w sprawach sercowych jest dość tajemnicza. Na początku 2020 roku podkreślała, że jest zakochana, a jej wybranek jest młodszy od niej o dwa lata.

"Tu to mi się naprawdę trafiło! Młodszy ode mnie! O dwa lata. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi te moje wszystkie jazdy. Kocha mnie, jest porządny i ma zasady! Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził... jest przystojny... To, że on mnie chce to ja się dziwię!" - mówiła Dagmara Kaźmierska w rozmowie z WP. gwiazdy.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki broni Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia". "Więcej otwartości" 

Dagmara Kaźmierska zaręczona? Gwiazda pokazała pierścionek [FOTO]

Już wtedy gwiazda "Królowych Życia" wspominała o zaręczynach i ślubie.

"Pierścionka jeszcze nie było, ale będzie, ślub też będzie. Nie mogę wszystkiego pokazywać, bo chce mieć coś dla siebie. Tę jedną rzecz"  - mówiła Kaźmierska.

Na najnowszym zdjęciu uwagę internautów przykuwa właśnie wspomniana błyskotka. Fani pytają wprost o ślub. "Obrączka na palcu jest zaręczynowy też już chyba po ....odbył się ślub...cichy ale.kto jest wybrańcem..tego..nikt nie wie słodka tajemnica" - napisała szczerze jedna z fanek. - "Choć jedna dostrzegła"- odpowiedziała jej Kaźmierska.. Proszę, chyba były zaręczyny, bo tak błyszczy. Pozdrawiam" - dodała druga. Dagmara Kaźmierska odpowiedziała jej uśmiechniętymi buźkami. Niewykluczone, że Kaźmierska zdecyduje się niebawem zdradzić nieco więcej szczegółów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl