Zamknij

Dagmara Kaźmierska zaręczona. Kim jest jej tajemniczy ukochany? "Nie mogę powiedzieć"

17.06.2021 18:36
Dagmara Kaźmierska
fot. Damian Klamka/East News

Dagmara Kaźmierska otworzyła się na temat swojego życia uczuciowego. Gwiazda "Królowych życia" zdradziła, że ma ukochanego, z którym jest zaręczona. "Adoratorzy niech się odbijają" - powiedziała.

Dagmara Kaźmierska to znana polska celebrytka, której popularność przyniósł udział w programie "Królowe życia". Największa gwiazda show TTV chętnie otwiera się w mediach na tematy związane z jej życiem prywatnym. Ostatnio opowiedziała nieco o swoich planach biznesowych - Kaźmierska zajmie się nową działalnością w Egipcie. Teraz celebrytka uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia uczuciowego. Okazuje się, że jest zaręczona.

- Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu... To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego - wyznała w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska pozuje w bikini. Widok poraził fanów. Jak Sabrina w "Boys" [FOTO]

Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego. "Nie potrzebuję adoratorów"

Dagmara Kaźmierska nie zdecydowała się ujawnić tożsamości swojego tajemniczego wybranka. Dodała jednak, że jej narzeczony ma nie lada wyzwanie.

- Zresztą, kto by chciał takiego wariata jak ja. Ze mną ciężko wytrzymać. To musi ktoś przepalać tempo. Panowie, na mnie się nie piszcie, ja jestem ciężki zawodnik - powiedziała.

Myślicie, że niebawem Królowa Życia ujawni trochę więcej na temat swojego ukochanego?