Zamknij

Dagmara Kaźmierska zdradziła swoją obsesję. Robi to nawet osiem razy dziennie

27.08.2021 11:27
Dagmara Kazimierska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" udzieliła wywiadu, w którym zdradziła swoją obsesję. Ujawniła, że bardzo dużą wagę przykłada do pięknego uśmiechu.

Dagmara Kaźmierska to jednak z bohaterek "Królowych życia", która dzięki programowi stała się wielką telewizyjną gwiazdą. Jak przyznała w jednym z wywiadów, jej udział w programie nie był planowany, a ona dostała propozycję angażu, kiedy poszła na casting z Conanem. To on miał stać się gwiazdą programu, ale to Dagmarze zaproponowano udział w nowo powstających wtedy "Królowych".

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska w ogromnej, czerwonej sukni na ramówce TVN. Przyćmiła inne gwiazdy? [FOTO]

Dagmara Kaźmierska ma obsesję na punkcie swoich zębów

Dagmara Kaźmierska niemal z dnia na dzień stała się wielką gwiazdą, którą obecnie śledzi na Instagramie ponad milion osób. Nie od początku jednak darzono ją taką sympatią - szczegónie wtedy, kiedy na jaw wyszła jej kryminalna przeszłość, za którą bohaterka poszła do więzienia. Teraz odcina się od tamtych wspomnień i przekonuje, że jest innym człowiekiem, każdy zasługuje na drugą szansę, a ona już swoje odpokutowała. Teraz wiele się zmieniło, a Kaźmierska pojawia się na różnych eventach i wydarzeniach telewizji TTV i TVN, z którymi jest związana. Dostaje mnóstwo propozycji wywiadów i chętnie z nich korzysta. W niedawnej wypowiedzi dla serwisu "Plotek" Dagmara Kaźmierska ujawniła swoją obsesję.

W rozmowie z dziennikarzami przyznała, że jada na śniadanie kawę i ciastko i choć wie, że to nie jest dobre śniadanie, to jednak nie ma komu jej zrobić nic innego. "Królowa życia" ujawniła też, że ma prawdziwą obsesję na temat dbania o higienę jamy ustnej. Przyznała, że przykłada olbrzymią wagę do tego, czym myje zęby. Wybiera pastę wybielającą oraz proszek węglowy. Wszystko po to, by jej zęby były białe. Aby to osiągnąć, myje zęby nawet osiem razy dziennie. Czy rzeczywiście temu zawdzięcza swój biały uśmiech?

"Od lat dostaję od brata pastę wybielającą i tak myję zęby. Używam też proszku węglowego. Wszyscy się śmieją, bo ja nieraz myję zęby osiem razy dziennie. Wiem - to jest chore, ale ja tak myję" -  mówi szczerze Kaźmierska.