Zamknij

Dakota Johnson z „50 twarzy Greya” spodziewa się dziecka? Świętowała z Chrisem Martinem

Redakcja
09.10.2018 10:47
Dakota Johnson z „50 twarzy Greya” spodziewa się dziecka? Świętowała z Chrisem Martinem
fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Dakota Johnson to aktorka najbardziej znana z roli dziennikarki Anastasii Steel w filmowych adaptacji cyklu „50 twarzy Greya”. Na początku roku pojawiła się  informacja, że gwiazda spotyka się z liderem zespołu Coldplay, Chrisem Martinem. Niedawno świat obiegła informacja, że Dakota spodziewa się dziecka. Czy para skomentowała te doniesienia?

29-letnia Dakota Johnson to amerykańska aktorka i modelka. Swoją karierę filmową rozpoczęła w wieku 10 lat, ale pierwszą poważną rolę otrzymała dopiero w 2010 roku. Wystąpiła w „The Social Network” Davida Finchera. Od tamtej pory grywa regularnie, jednak największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w trzech częściach kinowej adaptacji „50 twarzy Greya”. Wtedy też media zaczęły żywo interesować się jej życiem prywatnym. Na początku 2018 roku potwierdziła się informacja, że Dakota spotyka się z brytyjskim muzykiem Chrisem Martinem, liderem docenianej na całym świecie grupy Coldplay. Teraz fanów zelektryzowała kolejna informacja na temat ich związku.

Dakota Johnson jest w ciąży z Chrisem Martinem?

Jak podaje amerykański portal TMZ, Dakota Johnson jest w ciąży z Chrisem Martinem. Para miała również wyprawić dla rodziny i przyjaciół przyjęcie, na którym zdradziliby płeć dziecka. Rzeczywiście, w niedzielę przed domem Chrisa pojawiły się różowe i niebieskie balony, które w Stanach kojarzone są z przyjęciami celebrującymi narodziny dziecka. Informacja o ciąży Johnson szybko rozeszła się po sieci, budząc ogromne zainteresowanie fanów. Redakcja magazynu „US Weekly” poprosiła o komentarz rzecznika aktorki. Ten jednak zdementował doniesienia, jakoby Dakota i Chris spodziewali się potomka. Według niego przyjęcie zorganizowane zostało, by uczcić urodziny aktorki, która 4 października skończyła 29 lat. Sama para jednak nie skomentowała internetowych spekulacji.

RadioZET.pl/MF