Zamknij

Dakota Johnson zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda gwiazda filmu "50 twarzy Greya"?

Redakcja
08.01.2018 12:10
Dakota Johnson fryzura
fot. Instagram

Gwiazda filmów o Christianie Greyu, odtwórczyni głównej kobiecej roli - Dakota Johnson - zachwyciła wszystkich na gali rozdania Złotych Globów. Pojawiła się w pięknej czarnej kreacji i z odmienioną fryzurą. Jak teraz wygląda?

Choć Dakota Johnson nie zdecydowała się na diametralną zmianę w wyglądzie, to jednak zdecydowanie odświeżyła swój wizerunek z minionego roku. Aktorka zapuściła wtedy grzywkę, którą upinała z boku - wystąpiła tak m.in. na zeszłorocznym rozdaniu Oscarów. Fryzura tamta była komentowana jako duża wpadka. Jak widać, tym razem gwiazda nie popełniła żadnej gafy i promieniała na czerwonym dywanie.

W jej fryzurze zmieniła się przede wszystkim grzywka. Aktorka zdecydowała się na swobodnie opadającą grzywkę z dłuższymi pasmami po bokach - dokładnie taką, jaką nosiła podczas kręcenia poprzednich części erotycznego thrillera. Całość wraz z lekko pofalowanymi, związanymi włosami, prezentowała się świetnie i wręcz odejmowała Dakocie lat. Do tego delikatna sukienka na cienkich ramiączkach, która świetnie podkreślała delikatną urodę gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya".

Dla porównania fryzura, która niezbyt zachwyciła fanów.

Naszym zdaniem grzywka zdecydowanie na plus.

RadioZET.pl/SA