Zamknij

Dance, dance, dance 2: Fit Lovers kolejnymi uczestnikami show

Judyta Wanicka
17.01.2020 11:06
Fit Lovers
fot. Instagram:@fit.lovers

Fit Lovers to kolejni uczestnicy 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to znany w sieci duet trenerów fitnessu. Para będzie rywalizowała m.in. z prowadzącymi "Pytania na śniadanie", Kasią Stankiewicz oraz Rafałem Jonkiszem.

Dance, Dance, Dance 2: Fit Lovers zatańczą w programie

Duet Fit Lovers weźmie udział w 2. edycji programu "Dance, Dance, Dance" w Dwójce. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz są kolejną parą uczestników, która pojawi się w wiosennym show. Wcześniej potwierdzono mi.n. udział duetu prezenterów "Pytania na śniadanie" - Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory.

Fit Lovers na co dzień zajmują się fintnessem i promowaniem aktywnego stylu życia. W mediach społecznościowych uchodzą za tzw. power couple. Ich profil na Instagramie śledzi 1,6 mln użytkowników. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku i związali się ze sportem zawodowo. Jakiś czas temu ruszyli na podbój show-biznesu. Sporą popularność przyniósł im udział w programie "Ameryka Express", w którym udało im się dotrzeć aż do finału. 

W "Dance, Dance, Dance" Fit Lovers będą musieli zmierzyć się ze złożonymi układami choreograficznymi. Doskonała kondycja i przygotowanie akrobatyczne bez wątpienia ułatwi im wykonywanie skomplikowanych figur. Jeśli jeszcze uda im się pokazać talent taneczny, istnieje szansa, że powtórzą sukces fit pary z pierwszej edycji - Kasi Dziurskiej i Emila Gankowskiego.

Uczestnicy "Dance, Dance, Dance 2" - kto wystąpi w show?

TVP skompletowało listę uczestników 2. edycji "Dance, Dance, Dance". Według najnowszych doniesień na parkiecie zobaczymy prowadzących "Pytania na śniadanie", Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. W programie ma pojawić się także Kasia Stankiewicz z Varius Manx. Wokalistka zatańczy w duecie z siostrą Anią. O zwycięstwo powalczą także Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz i jego brat Krzysztof. Program prowadzą Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel. W jury nie pojawi się już Ewa Chodakowska

Zagłosuj

Lubisz duet Fit Lovers?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw