Zamknij

Dance Dance Dance 2: Kasia Stankiewicz pochwaliła się piękną siostrą. Wystąpią razem w programie

Judyta Wanicka
28.02.2020 16:53
Anna Stankiewicz
fot. Instagram:@kasia_stankiewicz_official

Kasia Stankiewicz i jej siostra Ania wystąpią razem w "Dance Dance Dance 2". Gwiazdy pozwały razem na prezentacji wiosennej ramówki TVP.

Kasia Stankiewicz to była wokalistka Varius Manx, które po latach wróciła do grania z zespołem. Widzowie doskonale pamiętają ją z hitu "Orła cień". Dzisiaj wokalistka wygląda zupełnie inaczej niż w klipie - sporo schudła i zmieniła styl. Fani twierdzą, że obecnie prezentuje się sporo młodziej niż w czasach największej świetności. Co ciekawe, piosenkarka wygląda teraz niemal identycznie jak jej młodsza siostra. Obie wkrótce będzie można zobaczyć w tanecznym show Dwójki.

Dance Dance Dance 2: Kasia Stankiewicz wystąpi razem z siostrą

Siostry Stankiewicz pojawiły się na prezentacji wiosennej ramówki TVP. Kasia już tradycyjnie miała na sobie odważnie wyciętą sukienkę, która pozwoliła jej wyeksponować zgrabne ciało. Z kolei Ania zdecydowała się na bardziej zabudowana stylizację - połączyła golf i marynarkę z szortami.

Już 29 lutego Kasia i Ania Stankiewicz wystąpią w 2. edycji "Dance Dance Dance" w TVP2. W programie będą musiały zmierzyć się ze słynnymi choreografiami z klipów i musicali, które oceniać będą Ida Nowakowska, Rafał Kupisz i Anna Mucha. Nie będzie to pierwszy program, w którym siostry Stankiewicz występują razem. Mało kto wie, że lata temu wzięły udział w "Szansie na Sukces". Kasia zwyciężyła wówczas wykonaniem piosenki Varius Manx "Zamigotał świat" i potem dołączyła do zespołu. Ania miała mniej szczęścia, ale również poradziła sobie świetnie.

Zagłosuj

Będziesz oglądał/a "Dance Dance Dance 2"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw