Zamknij

Dance Dance Dance 2: Znamy uczestników drugiej edycji

Sylwia Wamej
22.01.2020 11:25
Dance Dance Dance
fot. Materiały prasowe/ Archiwum prywatne

"Dance Dance Dance 2" przed nami. Kto tym razem zaprezentuje się w drugiej edycji popularnego programu? Poznajcie wszystkich uczestników.

Dance Dance Dance: Znamy uczestników drugiej edycji tanecznego programu TVP

"Dance Dance Dance 2" przed nami. Po zwycięstwie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego przyszedł czas na nowe rywalizacje wśród par.

Sześć duetów ponownie będzie próbowało wiernie odwzorować choreografie znane milionom ludzi. Tym razem taneczne umiejętności zaprezentują: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, jedna z najpopularniejszych par w sieci - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci - Rafał i Krzysztof Jonkisz.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na scenie wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym ponownie przeniesiemy się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów. 

Rafal_Krzysiek_Jonkisz
fot. Materiały prasowe/ Archowum prywatne

Dance Dance Dance: Kiedy premiera tanecznego programu TVP?

Od przeszło tygodnia duety trenują po kilka godzin dziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w każdym odcinku, w jak najdrobniejszym szczególe, odwzorować niezapomniane choreografie z klipów takich gwiazd, jak m.in.: Spice Girls, Justin Bieber, Michael Jackson, Madonna, Justin Timberlake czy *NSYNC. Kamery towarzyszą bohaterom od pierwszego treningu, dzięki czemu widzowie krok po kroku będą mogli śledzić postępy gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Zwycięski duet, wybrany decyzją widzów, przekaże 100 000 zł na cele charytatywne. Uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału także wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję. Premierowy odcinek "Dance Dance Dance" zobaczymy 29 lutego na antenie TVP2. Program "Dance Dance Dance" poprowadzi Tomasz Kammel.

Zagłosuj

Będziesz oglądać drugą edycję "Dance Dance Dance"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW