Zamknij

Dance, Dance, Dance 2: pierwsi uczestnicy ujawnieni. Kto wystąpi w show?

Judyta Wanicka
15.01.2020 16:21
Dance Dance Dance
fot. Instagram:@dancedancedancetvp

"Dance, dance, dance" powraca na antenę TVP. Jeszcze nie ogłoszono, kto wystąpi w drugiej edycji show, ale nieoficjalnie wiadomo, że wśród gwiazd pojawią się znana wokalistka oraz prowadzący "Pytania na śniadanie". Kto jeszcze wystąpi w "Dance, dance, dance 2"?

Program "Dance, dance, dance" to taneczny program w TVP2, w którym gwiazdy odtwarzają słynne choreografie z klipów i musicali. W pierwszej edycji zwyciężyli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Gwiazdy "Rodzinki.pl" przekazały nagrodę 100 tys. złotych na cele charytatywne. Wsparły fundację „Akogo?” i klinikę Budzik, powołane do życia przez Ewę Błaszczyk.

Dance, dance, dance 2 - kto wystąpi w programie?

TVP skompletowało listę uczestników drugiej edycji programi "Dance, dance, dance", która zostanie wyemitowana w marcu. Według najnowszych doniesień na parkiecie zobaczymy prowadzących "Pytanie na śniadanie", Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. W programie ma pojawić się także Kasia Stankiewicz z Varius Manx. Wokalistka zatańczy w duecie z siostrą Anią. O zwycięstwo powalczą także Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz i jego brat Krzysztof. Resztę uczestników poznamy pewnie niebawem. 

Dance, dance, dance 2: jury bez Ewy Chodakowskiej

W kolejnym "Dance, dance, dance 2" szykuje się kilka zmian. W jury nie pojawi się już Ewa Chodakowska. Trenerka zrezygnowała z programu ze względu na inne obowiązki zawodowe. Zmiany nastąpiła także wśród prowadzących. Basię Kurdej-Szatan, która została zwolniona z TVP, ma zastąpić uczestniczka pierwszej edycji, Marcelina Zawadzka. Współprowadzącym ponownie będzie Tomasz Kammel. 

Treningi do drugiej edycji "Dance, dance, dance" rozpoczęły się w połowie stycznia. Zgodnie z zasadami w każdym z odcinków pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową.

RadioZET.pl/jw